Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha félreismerte...

Mit csináljak, ha félreismertem azt, akivel az életemet terveztem leélni?

Figyelt kérdés

Teljesen félreismertem a (volt) páromat, ittasan egyáltalán nem úgy viselkedett mint józanul, és nagyon bántó volt, sőt szinte féltem tőle, és undorodtam. Vagy nem is tudom, mit éreztem. Ő pedig lenézett, kinevetett, nagyképűsködött, bár ez a legjobb dolog a sok rossz közül.

Én nem értem mit miért csinált/mondott, de azt tudom, hogy most már soha nem fogunk kibékülni, mert letiltott mindenhonnan, sőt szerintem a halálomat kívánja.

De egyszerűen nem bírok nélküle élni, lenni, legszívesebben meghalnék.


2013. márc. 15. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Majd idővel az agyad is képes lesz felfogni azt, amit csak a szemed látott. Akkor majd kiábrándulsz véglegesen.
2013. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hiába szereted, ha ő nem szeret...szerintem, bármilyen nehéz is, de ne erőltesd ezt a dolgot, mert könnyen elfajulhat.:/
2013. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menekülj, szeress ki belőle mielőbb. Sajnos gyakori, hogy olyan párt keres magának valaki, akivel aztán majd megőrül, nem bír vele lenni, mert uralkodik rajta, vagy megcsalja heti egyzser, stb... Mert szexuálisan nagyon vonzó valaki és nehéz neki ellenállni.És sokan mikor azt mondják: teljes szívemmel szeretlek, olyankor összetévesztik a szívüket egy másik testrészükkel. Ha valaki szexuálisan hódító, az nem fogja beérni egy vagy kevés hódítással, hanem örökkévalóan új meg új kalandokra vágyik.
2013. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy most derült ki és nem két gyérek után.


De miért ő van megsértődve, miért ő tiltott le mégis és nem te őt?

2013. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted hanem azt akinek hitted. Meg kell érteni az a személy akit szeretsz csak a fantáziédban él, a párod max külsőre hasonlit rá...
2013. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj privit...én is ugyan ebben a helyzetben vagyok és nagyon ki vagyok :(((
2013. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!