Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dühös vagyok. Ennyire félreism...

Dühös vagyok. Ennyire félreismertem volna őt?

Figyelt kérdés

4 évig jártunk. Már egy éve h szakítottunk,neki azóta van uj barátnője(már a szakítás után egy héttel összejött azzala csajjal,azóta is vele van). Túl vagyok rajta. tegnap megtudtam h a szakításunk után,nem egy barátomnál is bepróbálkozott,sőt a nővéremnél is!! Mindenki azt mondta h amikor jártunk nem volt ilyen. Dühös vagyok rá,h ilyen. Szakítunk,és már nem tartja a tiszteletben a családomat,meg a barátaimat és van pofája bepróbálkozni! :@ Ez...ez olyan gusztustalan,legalábbis számomra. Úgy érzem nagyon félreismertem őt. Én nem ilyennek ismertem meg,h gusztustalan módon átvágja a barátnőjét a háta mögött. Volt h engem is próbált szédíteni(kb egy hónapja mikor összefutottunk egy szórakozóhelyen,és a csaja nem volt vele). Már akkor is megmondtam neki h ezzel a viselkedéssel csak azt juttatja eszembe h akár velem is megtehette ugyanezt amit csinál a nőjével.

Hülyén és dühösen érzem magam,na!

Te(aki olvassa a kérdésemet) hogy éreznél a helyemben?


2010. jún. 6. 10:49
1 2
 1/16 sulfur ***** válasza:
100%
Kb ugyanígy éreznék. De szerencsére a rokonságod már nyilván ismeri, tudják miket művel, így valószínűleg hiába próbálkozik. Egyébként megalázó amit tesz, de csak saját magát alázza meg.
2010. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is biztos idegesítene, de sz.rnék rá. Nem figyelnék oda a közeledésére, szép nyugodtan lekoptatnám. Megváltoztatni úgysem tudod, gondolom a baráti társaságod sem enged neki.
2010. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerencsére a tesóm meg a barátaim nemet mondtak. Nem akarok ebből ügyet csinálni,csak érdekel h jók e ezek a fajta érzések. Mikor megtudtam egyik barátnőm azt mondta h érzéketlen vagyok,nem így kéne reagálnom
2010. jún. 6. 10:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt,csak nekem a legeslegjobb barátnőmnél próbálkozott be,és a szakításunk után még engem sértegetett,mint ha ő szakított volna velem,de még mindig próbálkozik nálam!!:@
2010. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék rajta abban az esetben, ha már nem éreznék iránta semmit. De nálad nem ez a helyzet. Szeret(t)ed és ez átcsapott gyűlöletbe, tehetetlen dühbe. Próbáld lezárni magadban teljesen, nem érdemelt meg téged, és most sem érdemli meg, hogy gyötrődj miatta. Egy dolog, hogy félreismerted, ez nem hiba. Hiba és bűn az, ha valaki úgy él, hogy félreismerhető legyen, mert az egyenlő a kétszínűséggel.
2010. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám...
2010. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ezen a pasin még nem vagy túl...
2010. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit félre ismerted. Legjobb ha nem foglalkozol vele, le se szard, nem érdemli meg azt se, hogy dühös légy rá.
2010. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én egyik volt barátom a mai napig szédítené a barátnőimet,és a húgomat,ha megtehetné,és emellett van barátnője.Ahol mi lakunk,az egy kis hely,szóval már elég jól elvesztette a hitelét mindenkinél.

Az ilyeneken csak röhögni érdemes.Belőlük lesznek azok a senkiháziak,akik még 40 évesen is anyuka szoknyáján csücsülnek,mert nem képesek egy normális párkapcsolatra.Az ilyenek nevetségesek és szánalmasak.

Annyit sem érdemel meg,hogy foglalkozz Vele.

2010. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem túl vagyok rajta. Nem jönnék vele össze soha többet. És h ezek a dolgai igy utólagosan kiderülnek,csak még jobban taszít magától. Bánt,de még inkább mérges vagyok rá. Nem ilyen volt amig együtt jártunk,és olyan csalódott vagyok. Szerettem volna ugy emlékezni rá és a kapcsolatunkra,mint egy szép emlék h ne bánjam az együtt töltött időt. De most ugy érzem,nem érdemelt meg egy percet se. Gusztustalannak tartom a viselkedését. Nagyon félreismertem :S Tudom h most már semmi közöm ahoz mit csinál,de nagyon rossz ezt így visszahallani. Olyan morbid ahogy így bepróbálkozik tesómnál,meg barátnőimnél :S

Ma pl mesélte egy közös ismerős h a város r*bancával is együtt volt már(aki ráadásul iszonyú kövér meg csúnya meg mindenki tudja róla h minden hétvégén mással)-a dagadék mesélte a közös isminek. Úgy érezte, h olyan szánakozva néz rám és lehet h hülyeség de úgy érzem ezzel vhol engem is mínősít.

2010. jún. 9. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!