Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dühös vagyok. Ennyire félreism...

Dühös vagyok. Ennyire félreismertem volna őt?

Figyelt kérdés

4 évig jártunk. Már egy éve h szakítottunk,neki azóta van uj barátnője(már a szakítás után egy héttel összejött azzala csajjal,azóta is vele van). Túl vagyok rajta. tegnap megtudtam h a szakításunk után,nem egy barátomnál is bepróbálkozott,sőt a nővéremnél is!! Mindenki azt mondta h amikor jártunk nem volt ilyen. Dühös vagyok rá,h ilyen. Szakítunk,és már nem tartja a tiszteletben a családomat,meg a barátaimat és van pofája bepróbálkozni! :@ Ez...ez olyan gusztustalan,legalábbis számomra. Úgy érzem nagyon félreismertem őt. Én nem ilyennek ismertem meg,h gusztustalan módon átvágja a barátnőjét a háta mögött. Volt h engem is próbált szédíteni(kb egy hónapja mikor összefutottunk egy szórakozóhelyen,és a csaja nem volt vele). Már akkor is megmondtam neki h ezzel a viselkedéssel csak azt juttatja eszembe h akár velem is megtehette ugyanezt amit csinál a nőjével.

Hülyén és dühösen érzem magam,na!

Te(aki olvassa a kérdésemet) hogy éreznél a helyemben?


2010. jún. 6. 10:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

neked ilyen ember kellett, most meg sírsz... szánalmas!


kutyából nem lesz szalonna, DE a szalonna sem kezd el ugatni!!!!

2010. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen,kellett. Mert akkor nem volt ilyen. Ez amit irtam,mind a szakításunk után történt. Nem akarok vele kibékülni,meg nem is akartam. csak bántó ezeket a tényezőket megtudni
2010. jún. 9. 20:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazából itt nem a másik nőt kell lerondázni,ledagadtozni,és a volt párodat leszemétládázni,mert tudod,ő valószínűleg világéletében ilyen volt,a kapcsolatotok idején pedig csak megjátszotta magát.Ezek után nem tudom,miért gondolod,hogy az ellene,és a mostani kapcsolatai ellen irányuló utálat bármin is segít.Ha szimplán csak megvetően mosolyognál rajta,a Te életed is könnyebb lenne. (Nem úgy tűnik,hogy túltetted magad rajta...)
2010. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen játszotta meg magát a volt barátod a járásotok alatt! Akkor ilyen volt, szakításotok után meg amolyan. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de amíg valaki fiatalabb, igenis el fejlődhet más irányba.

A szerényből lehet vagány, a szende lánykából egy r*bi, stb., és persze fordítva is lehet.

Tehát ezen ne húzd fel magad, az emberek változnak.

És amikor valaki véget vet egy hosszú távú kapcsolatnak, ott nagy a zűrzavar, össze-vissza csinálnak mindent, ami addig nem volt rájuk jellemző.


Éld az életedet, és tekints múltnak a volt kapcsolatodat, vond le a tanulságokat és keresd meg az igazit!

:)

2010. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem vagy még túl rajta. Velem is ugyanez van, és is mindenkinek azt mondom, hogy elfelejtettem, de azért valahol még mindig bennem van. Én is ugyanúgy lek*rváztam, lerondáztam,szánalmasnak neveztem a csajt akivel lefeküdt, de igazából azért mert szar érzés. Ha nem érdekelne nem foglalkoznál vele egyáltalán, hidegen hagyna az is, ha a testvéreddel jönne össze.
2010. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát lehet h még tényleg nem vagyok túl rajta... Az a csak akivel lefekdt tényleg ronda meg dagadt,és az egész város tudja róla h egy héten legalább 4 pasival van :S (Ezt nem a féltékenység mondatja belőlem) Semmi közöm ahoz h mit csinál,ezt is tudom. De idegesítő h ilyen ribivel lefekszik,aztán meg nálam (is) kuncsorog :S és a legjobban azh nem tartja tiszteletben a barátaimat,és a családomat. Anyám egyik barátnőjénél is bepróbálkozott! Legközelebb kijön majd? talán épp anyám? :@ felháborít a viselkedése.

A barátnőjével (akivel ténylegesen együtt jár már vagy egy éve) semmi bajom.nem utálom,de nem is szeretem. Néha kicsit sajnálom is h ennyi mindent elhisz neki. Egyszer nekem irt egy tök bunkó üzenetet mert iwiwen válaszoltam az ex levelére amibe azt kérdezte h nem futunk össze vmikor. Hiába irtam neki csak annyit h ha nem irok ne válaszolj,vmi okból én voltam a hibás

Mikor mi együtt voltunk nem volt ilyen,én akkor voltam 16 ő pedig 22- Most meg én vagyok 21 ő pedig 27. Teljesen olyan mintha visszafele fejlődne agyilag!

Azt h az ex barátom akivel ennyire komoly volt a kapcsolatunk szerintem ha ténylegesen túl lennék rajta akkor se nézném jó szemmel ha összejönne a nővéremmel. Az én értékrendem szerint ez morbid.

2010. jún. 10. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!