Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis mire véljem? Ennyire...

Ezt mégis mire véljem? Ennyire félreismertem?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert már nem bírtam elviselni a flörtölgetéseit, azt éreztem, hogy semmibe vesz, megaláz. Csaknem 2 hónapig "próbálkozott", bizonyított, hogy visszafogadjam. Bebizonyította, hogy én vagyok neki a legfontosabb, legalább is ezt éreztem.

Kibékültünk, csodás 2 hetet töltöttünk együtt, boldogabb és szerelmesebb voltam mint valaha, azt hittem boldog velem, hangoztatta hogy mennyire szeret.

Egyik nap roszul ébredt, egész nap rossz kedve volt, nagyon bunkó volt velem, haza is ment. Telefonon hívtam, hogy mégis mi baja van, nem értem a viselkedését amire ő azt válaszolta, hogy "megakar dugni egy csajt" azt hittem nem jól hallok és csak viccel, 2szer rákérdeztem, hogy ez most mi komolyan beszél? Ő végig, hogy komolyan...utána pedig hogy csak viccel és még szebb vagyok, ha ideges vagyok! Mondtam neki hogy ez kegyetlen tréfa, és ha megdugna valakit akkor köztünk mindennek vége. Azt mondta rendben, elfogadja a döntésem. Kérdeztem, hogy akkor ennyi volt? Azt mondta ha én ugy akarom, akkor igen.

Nekem már potyogtak a könnyeim annyira fájt és letettem a telefont.

Vissza se hívott...ez mi? Miért csinálja ezt? Most viccelt, vagy komolyan mondta, ezért pedálozott, hogy 2 hétig együtt legyünk???

De ugyis tudom, hogy megint pedálozni fog, mert tudom hogy szeret és én amilyen hülye vagyok mindig megbocsátok neki, de most nem fogok. Ha megdugott valakit én örökre végeztem vele.

Szerintetek miért csinálja ezt? Annyira fáj!


2011. júl. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert talán elmúlt a szerelem,vagy soha nem is szeretett,de az biztos,h már nem szerelmes beléd...
2011. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Liba vagy.
2011. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy gyáva ember. Így akarta kiprovokálni a szakítást.


Keress inkább magadnak egy férfit, aki szeret, nem pedig egy puhatestűt.

2011. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Nem szeret. Önmagát szereti. Ja és még dugni is szeret. Nagyon. Nem feltétlenül téged. Viszont tényleg hülye vagy. Majd elmúlik, én is voltam hülye, úgyhogy tudom miről beszélek:D
2011. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna! Jól gondold meg hogy vele szeretnéd e leélni az életet, mert nem sok esély van rá, hogy ő változni fog. A férjem pont ilyen volt. csak nálunk annyi a különbség, hogy én ezt 20 év után elnézem már neki, megtanultam kezelni a helyzetet. felesleges illúziókat már nem táplálok. De egy biztos! Ha újra fiatal lehetnék egy kapcsolat kezdetén; az ilyen típusú pasikat messze ívbe elkerülném.
2011. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhinni? Ekkora hülyét csinált belőlem? Akkor tényleg soha nem szerett, pedig 1 évig voltunk együtt!
2011. júl. 15. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
azaz most szakítottatok? Akkor igen, félreismerted, lásd be, fogadd el és soha többet szóba se állj vele
2011. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából még mindig ott tartok, hogy szar napja volt és kegyetlen tréfát űzött velem.

De ugy tettem le a telefont, hogy "gyűlölöm és nem akarom többet látni"

ÉS vissza se hívott, nem is reagált...szóval fogalmam sincs mit gondoljak?

Tudom hogy szeret, különben nem pedálozott volna hogy visszakapjon és most elcseszi??? Ennyit jelentek neki?

2011. júl. 15. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem téged is akar, meg mást is. Valamennyire szeret, de nem igaz szerelemmel. Visszakapott, de félre is akar dugni.

Magyarán fogalma sincs mit akar. Ezt is, meg azt is.

Dobd ki a fenébe, nem ér ennyit, bocs.

2011. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudnál olyan rosszul ébredni, hogy így viselkedj vele? Nem. Tényleg ragaszkodsz egy ilyen tahóhoz? Te tudod, akkor hidd el magadnak, hogy szeret.
2011. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!