Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis mire véljem? Ennyire...

Ezt mégis mire véljem? Ennyire félreismertem?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert már nem bírtam elviselni a flörtölgetéseit, azt éreztem, hogy semmibe vesz, megaláz. Csaknem 2 hónapig "próbálkozott", bizonyított, hogy visszafogadjam. Bebizonyította, hogy én vagyok neki a legfontosabb, legalább is ezt éreztem.

Kibékültünk, csodás 2 hetet töltöttünk együtt, boldogabb és szerelmesebb voltam mint valaha, azt hittem boldog velem, hangoztatta hogy mennyire szeret.

Egyik nap roszul ébredt, egész nap rossz kedve volt, nagyon bunkó volt velem, haza is ment. Telefonon hívtam, hogy mégis mi baja van, nem értem a viselkedését amire ő azt válaszolta, hogy "megakar dugni egy csajt" azt hittem nem jól hallok és csak viccel, 2szer rákérdeztem, hogy ez most mi komolyan beszél? Ő végig, hogy komolyan...utána pedig hogy csak viccel és még szebb vagyok, ha ideges vagyok! Mondtam neki hogy ez kegyetlen tréfa, és ha megdugna valakit akkor köztünk mindennek vége. Azt mondta rendben, elfogadja a döntésem. Kérdeztem, hogy akkor ennyi volt? Azt mondta ha én ugy akarom, akkor igen.

Nekem már potyogtak a könnyeim annyira fájt és letettem a telefont.

Vissza se hívott...ez mi? Miért csinálja ezt? Most viccelt, vagy komolyan mondta, ezért pedálozott, hogy 2 hétig együtt legyünk???

De ugyis tudom, hogy megint pedálozni fog, mert tudom hogy szeret és én amilyen hülye vagyok mindig megbocsátok neki, de most nem fogok. Ha megdugott valakit én örökre végeztem vele.

Szerintetek miért csinálja ezt? Annyira fáj!


2011. júl. 15. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mar korabban irtam,de mar atgondoltam. Pontosabban fogalmazok. Ha ezek utan te tudod es elhiszed hogy szeret akkor tenyleg menthetetlenul hulye vagy. Holt biztos lehetsz h dugott mar massal ha az illeto hagyta magat. De teged ez sem tartana vissza attol hogy visszafogadd ha azt akarja. Azert akart csak visszamenni hozzad h legyen valaki akit akkor dont hanyatt amikor akar. Szallj mar le a foldre. Nem csak o csinal hulyet beloled. Ez az erdem 50% ban a tied. Mert keszsegesen adod magad hozza. Ha jol esik hogy kihasznal es pofatlan es hulyenek nez, akkor tovabbi sok boldogsagot neked. Fogadd mar el a valosagot vegre. Lehet kicsit kemenynek tunok, de neked meg ket nagy pofon is keves most h eszhez terj.
2011. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!