Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg mire véljem?

Ezt meg mire véljem?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel készülődtem itthon. Éppen vettem fel a melltartómat, amikor anya bejött a szobámba, és azt mondta, hogy "minek rád az a melltartó? Formás cicid van, hagy ugráljon"

Azt még hozzá kell tenni, hogy éppen apához készülődtem a munkahelyére, és ott csak! férfiak dolgoznak.

A szavam elakadt, hogy ilyet mond a saját anyám.

15/L


2011. júl. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
sokan azt gondolják h felesleges a melltartó, mert ellustulnak a mellizmok és lógni fog. Szerintem viszont ízléstelen ha valakinek a póló alatt külön életet élnek a mellei. Anyukád valószínűleg irigyel, h te még akár meg is tehetnéd h melltartó nélkül császkálj. Amúgy miért nem kérdezed meg tőle, h miért mondta ezt, ha tudja h apukádhoz mész?
2011. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét, lógni fog. Nekem is ezt mondták
2011. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukád még gyereknek kezel. :)

Vedd fel,ha úgy érzed, kell. Én útáltam,amikor megcsapott a hideg, fáztam, és ez látszódott a pólomon. Pláne,ha a bunkóbb ffi-ak meg is jegyezték: Jajj, de hideg van, csak nem fázol?!

2011. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!