Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házassági évfordulónkan jön...

A házassági évfordulónkan jön meg a menzeszem. Hiába terveztem szexy ruhát stb mi legyen helyette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Főzzél helyette valami finomat vagy tegyétek át más napra az ünneplést.
2011. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Állítólag a citrom valamennyire késlelteti...
2011. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Szedsz fogamzásgátlót? Akkor ne hagyj gyógyszerszünetet, néha, nagyon néha belefér!


Vagy ha megértő a nőgyógyászod, kérj tőle ERGAM cseppeket, erős vérzés csillapítására alkalmas, de nekem egyszer teljesen megszüntette a menstruációm! De ígérd meg neki, hogy csak egyszer használod, vagy végszükség esetén.

2011. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ünnepeljétek meg előtte vagy utána. Vagy próbáljátok meg úgy h közben megvan a menzeszed.
2011. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Van speciális tampon ilyen esetekre.

SOFT-TAMPONS

2011. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

van szád,feneked...ha egyébként ezeket nem kapja meg,emlékezetes lesz...


vagy szexshopban láttam ilyen szivacsszerűt,amit felteszel,és beszivja amit be kell.bár annál a nedvesedés nem tudom hogy működik

2011. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
itt nem csak a szexről van szó. hanem egész nap együtt leszünk és nekem ömlés lesz.görcsök. mert mindig az van.
2011. nov. 11. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj oda a párodhoz, és mondd meg hogy "drágám, pont az évfordulónkon fog megjönni a menzeszem, nem ünnepelhetnénk egy kicsit később/korábban?"
2011. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Erika333 válasza:
Fogamzagatloval tudod kesleltetni 1 honapot....1 evben 1szer belefer!!!!Jo szorakozast,erezzetek jol magatokat!!! :)
2011. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!