Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hugom esküvőjére megyek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugom esküvőjére megyek, de úgy terveztem addigra vissza nyerem az alakom (szültem), de nem így lett, linkelnétek molett ruhákat? Már kerestem, de nagyon gázokat találtam a méretemben.

Figyelt kérdés
Öregeseknek találtam, én meg 27 vagyok, és hát 90kg :(, de szeretném nem elrontani az összképet, teljesen ki vagyok, eddigre azt hittem, vissza fogyok!
2010. máj. 19. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
nézz ki valami szépet és varrasd meg úgy ahogy neked jól áll
2010. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az oldal nagyon tetszik. Különösen ez a ruha. :)

[link]

2010. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első:pont ebben kér segítséget!
2010. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]


szerintem ez ott takar ahol kell és ha zavar a csupasz váll vegyél hozzá bolerot vagy blézert

2010. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudnátok még linkelni, ezek nagyon szépek, de sajnos nem rajtam! rajtuk minden jól áll
2010. máj. 23. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a konfekcióméreted? Én is hasonló cipőben járok, ugyanez a szitu, osztálytalim is most volt, június végén esküvőre is megyünk...

Az nem érdekes hány kiló vagy, azt is kéne tudni, hogy ehhez milyen magas, és mennyire nagymellű, hasban, csipőben vagy-e erősebb, lábaid milyenek? Ekkor lehet kitalálni, hogy hosszút, rövidet, szoknyásat, nadrágost, meg milyen fazonú ruhát kéne választanod.

2010. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még előző vagyok...Én is ennyi kilóból próbálok lefogyni pont, de a méretem 44es, mikor 65 kiló voltam, akkor hordtam 38as ruhákat. Anyukám 68 kilós, de olyan az alkata, hogy ő is pont 44es ruhákat hord. Totál érdekes, hogy van köztünk 20kiló különbség, és mégis egy a méretünk. De nem ugyanazok a fazonú ruhák állnak nekünk jól, ezért kérdeztem előbb a részleteket. Ha megírnád, könnyebb lenne kitalálni mi állna jól.
2010. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Fiatalos , vidám és mégsem az a nagyestélyi típus.
2010. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!