Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek hugom...

Milyen ruhát vegyek hugom esküvőjére ha molett lettem? A méretemben nagyon öregesek vannak, néztem neten is, de a véknyak mutatják be, nem tudom hogy állna. Amit molett mutat be nem tetszik.

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok! Segítsetek,, nem rég híztam meg és fogalmam nincs hogy kell öltözni, hogy mi áll jól!
2010. jún. 1. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés: hol találok 100D -től nagyobb melltartót?

Jó, de kisgyerekem van és ha hajlok, kiesik úgymond. Igazából csak kosár kéne nagyobb, létezik ettől nagyobb?

2010. jún. 1. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Melltartót a tescoba nézd meg az F&F márkába van 100G ig, és kényelmesek, és szépek, nekem 85F es kell és nem esik ki belőle a mellem ha lehajolok, és 3000-4000ft körül vannak. A nagy tescokba nézd meg. 23/L
2010. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Melltartó ügyben ajánlom a Vaterát! Ki lehet fogni nagy méretű, és szép darabokat, olcsón!

Mekkora méretű ruhát hordasz? Magasság, testsúly? Hátha ebben is tudok segíteni!

25/L

2010. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a varrónő. Ő a méretednek megfelelő ruhát csinál, és tuti olyat ami neked is tetszik. Magyarázd el, h kb mik az elképzeléseid, biztos meg tudja varrni.
2010. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

164cm vagyok és 100 kg :((((((((((((((((((( és még csak 26 éves!

a többi választ is köszönöm, megfontolom a varrónőt utánanézek!

kösz mindenkinek

2010. jún. 3. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:

A 10:47-es vagyok.

Pár éve koszorúslányként 168cm/95kg voltam! (most már csak 68)

Pesten a Teréz körúton szinte minden szalont végigjártam, próbálgattam, aztán a végén a Héjja szalonban találtam egy gyönyörű ruhát.

Meg tudlak érteni. Nehéz molett testalkatra szép ruhát találni. Nem veszett ügy a kölcsönzés, de nagyon időigényes.

Ha nem vállalod be a több napi lóti-futit, akkor én is azt mondom, hogy Varrónő! Ő segít abban mi állna jól, és olyan ruhát csinál neked, amilyet csak megálmodtál.

Ja és végül, de nem utolsó sorban, ha vége a lagzinak, és már nincs szükséged a ruhára, Vaterán, Teszveszen jó pénzért el is tudod adni!

Sok sikert!

2010. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

10.47-es!

Igen találtam egy nagyon jó aranyos varrónőt, remélem sikerrel járok!

ja és HOGY FOGYTÁL LE??????

írj :D kérlek

2010. jún. 3. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:

10:47 , 13:30 vagyok

2004: durva beszólások sorozata, rossz közérzet, szerelmi csalódás. Bosszúból eldöntöttem, hogy csinos leszek. Elkezdtem aktívan szinte minden nap sportolni, odafigyeltem mit eszem (saját magam által szigorított Update szerint étkeztem) a végén már szinte semmit nem ettem, és napi 2 órát tornáztam) és egy év alatt 35kg-ot fogytam.

De nem ajánlom senkinek ezt a fajta "módszert", mert igaz hogy 95ről 60kgra fogytam, de állandóan elájultam, kihulott a hajam, vérszegény lettem, feszült, ideges voltam és úgy néztem ki mint egy élőhalott. 2,5 év(!!!) kellett, hogy helyreálljon minden.

Már 4 éve 66-69 között mozgok, heti egyszer futok, vagy aerobikozok, mindent eszem, csak akkor fogom kicsit vissza magam, mikor érzem hogy több vagyok a kelleténél. És tökéletesen jól érzem magam így!

2010. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, találtam egy linket. Innen aztán meríthetsz ötleteket a ruhához....


[link]

2010. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!