Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni a húgomék...

Hogy tudnék segíteni a húgoméknak? SOS!

Figyelt kérdés

A húgom a férje és a 4 éves kislányuk elakadtak kocsival. Már lassan 18 órája:(

Nincs se élelmük, se vizük. A kocsi akkumulátora lemerült és már üzemanyag sincs benne.

Az út ahol vannak járhatatlan és nincs a közelükben semmi és senki.

Természetesen a katasztrófavédelem és a rendőrség tud róla, hogy ott vannak, de még nem ment értük senki.


Hogy tudnék rajtuk segíteni? Kinek lehetne még szólni? Vannak esetleg civil szervezetek vagy magánszemélyek akiktől lehetne még segítséget kérni?



2013. márc. 15. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ez is hasznos lehet. Ha nem tudod használni esetleg ezt az oldalt, írd meg priviben hol akadtak el és felírom az oldalra!

2013. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapestről, ameddig kocsival kiengednek bennünket, viszünk ételt, meleg italt, pokrócot, meleg ruhát. Szóljatok, hol van rá szükség. Emellett Budapesten átutazó bajbajutottak figyelem (szükség esetén, ameddig tudunk, értetek is megyünk). Zugló vasútállomás mellett (14. kerület), Újvilág utca 33. alatt betérhetsz hozzánk egy teára, kv-ra, ételt is készítünk ha van rá igény, megmosdhatsz, pihenhetsz, feltöltheted a telefonod, akár itt is alhatsz, ha szükség van rá. Hívj: 06209911446 vagy 06204483
2013. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Azzal nem segítesz, ha a gép mellett ülsz. Pattanj kocsiba és közelítsd meg a helyet amennyire csak tudod. Vigyél egy hátitáskával élelmet, és két kis 5 literes kanna üzemanyagot!
2013. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Merre vannak? Mert facebookon kaptam egy csomó megosztást, hogy kaját visznek nekik, terepjáróval mennek ki értük. Meglepődtem, hogy vannak ilyen emberek. Írd meg, és bemásolom a felhívást, ha van azon a környéken, ahol elakadtak. Tel.szám is van.
2013. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írj ennek a kérdezőnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Nem biztos, hogy elolvassa időben, de hátha van net a telefonján vagy valami és olvassa.

Meg közel sem biztos, hogy azon a környéken van ahol a húgodék.


Viszont ilyenkor minden szalmaszálát megkell ragadni!

2013. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd meg, hol vannak!
2013. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na mi van, annyira nem is SOS?.....
2013. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira tényleg nem lehet SOS, ha nem írsz, nem tudunk segíteni. Én győri vagyok, itt van mellettünk az autópálya, ismerősök épp most osztanak kaját, teát, jó pár ismerősöm fogad be embereket, vannak tel.számaim is, de FB-n is jött pl Budapestről segítségadási felhívás. De így nem tudom megírni, ha nem mondod meg, hol vagytok.
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azaz vannak.
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!