Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Ti mit szólnátok ha a párotok exének a gyereke (családja) ilyen szinten jelen lenne az életetekben?

Figyelt kérdés

Párom volt barátnője meghalt, pár évig voltak együtt. A lánynak volt egy gyereke, akinek VAN apja, most is vele él. Ennek ellenére a párom el szokta magával vinni a gyereket ide-oda. Van hogy nála is alszik. Oké, mondhatjátok hogy rendes.. de engem zavar. Ez nem azt jelzi hogy még mindig ragaszkodik a múlthoz? Ahhoz a lányhoz??? (2 éve halt meg egyébként)

A másik hogy először nem is mondta el, hogy ki ez a gyerek. Azt hittem csak egy haverja fia, mert ő is itt volt. (nekem ez sem igazán tetszik, hogy az exek összehaverkodnak, mikor ugyanazt a nőt...)

A tetejébe még ennek a gyereknek a mostohaanyja is itt fetrengett a kanapén a múltkor tv-t nézve mikor megérkeztem, jó itt volt a gyerek is, érte jött, biztos nem feküdtek össze.... De akkor is nekem túl sok ez a kapcsolat.

Nem nagyon fura?? Inkább hagyjam ezt a "csapatot" és keressek másik pasit. Akinek nincsen ilyen múltja és ilyen banda mellette?



2013. márc. 13. 14:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nincs igazuk, akik elítélnek. Még friss a kapcsolatotok, ezért kicsit többet kellene együtt lennetek. Több közös programotok legyen. Ez nem azt jelenti, hogy le kell építeni a régi barátokat és ezt a gyereket. Másnak, ha nem volt még nevelt gyereke, lehet kereszt gyereke, vagy rokona, ezt is kell szeretni. Döntenie kell a párodnak, hogy ki a fontosabb a múltja, vagy te? Ha gyereket szülnél idővel, nem biztos, hogy jobban szeretné, mint ezt a kis nevelt gyereket. A pasik gondolkodása nem úgy működik, mint a nőké. A volt férjem is jobban szerette a nevelt fiát, mint a vérszerintit. Egy szomszédunknak is jobban megértette magát a felesége fiával, mint a sajátjával. A két gyerek között 10 év különbség volt.
2013. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!