Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha félnéte...

Ti mit csinálnátok, ha félnétek a barátotoktól? és fenyeget.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,a barátom 21 éves össze költöztünk 2 éve,akkor nagyon rossz helyzetbe voltunk,és kelet a pénz így elhívtak engem egy akt fotózásra amiért 140.000.- ft ott kaptam nekünk nagyon kelet a pénz,sajnos én sem akartam,de muszáj volt..szégyenlem is magam..:( a szüleimmel nem találkozhatok,mert a barátom meg tiltotta anyukámmal már 6 hónapja nem kommunikáltam.. nagyon rossz,most egy irodában dolgozom.van ott egy nagyon jó barátnőm.akinél egyszer ott aludtam de a laptopomat itthon hagytam,persze le volt kódolva .és a barátom akit már nem szeretek,mert már semmi nincs köztünk..bele nézett a gépembe és meg találta a képeimet ami kb, 1 éve készült,és most ezzel fenyeget engem..hogy ha így nem beszélek vele ezt nem csinálom vele,akkor elküldi a képeket a szüleimnek és TÖNKRE TESZI AZ ÉLETEMET! azt mondta most hogy 6 hónapig sehova nem mehetek.és mindennap este 8 ra érjek haza.. olyan rossz volt a barátnőmnek azt mondani,hogy bocsánat de nem mehetek át soha,azt mondta a "barátom" hogy ha anyámhoz át megyek adjam is oda neki a telefont.. annyira terrorizál mindennap sírok és Xanaxot kel be vennem,vagy szerintetek én vagyok a hibás??:( őszinte válaszokat kérek,,Köszönöm

#a .barátom #fenyeket
2013. márc. 12. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ilyesmi kapcsolatban éltem én is 18 évesen egy évig, a barátom agresszív volt, tolakodó, nem dolgozott, megcsalt, megvert, fenyegetett hogy megbánom ha otthagyom. Nagyon sokáig nem mertem lépni, mert féltem tőle, de végül annyira elkeserített már az egész hogy összepakoltam és hazamentem a szüleimhez. Persze hívogatott, zaklatott, minden szarnak lehordott mások előtt, teregette a szennyest (nálunk is voltak nyilvánosságra került aktképek), de úgy döntöttem hogy nem érdekel. Akkor kopott le végleg rólam, amikor apám elkapta amint az utcánk sarkán ólálkodott, és úgy megverte hogy kb a taknyán csúszott haza. Soha többé nem láttam, bár az hazugságai még hónapokig visszajutottak a fülembe, de az már semmi.
2013. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem te vagy a hibás, a "barátod" egy nyomorék. A rendőrséghez fordulhatsz, meg ügyvédhez is, viszont azok elhúzódnak, meg nem lehetne bizonyítani, hogy zsarol, addig, míg nem veszed fel a hangot vagy videóra. Meg akkor fog csak igazán mocskolódni, és a képeidet kiadni.

Tehát, 2 dolgot tehetsz: beletörődsz, hogy terrorizál. Viszont az várható, hogy ha látja, hogy engedsz neki, akkor egyre többet fog követelni. A másik az, hogy otthagyod. Ezt a legjobban úgy teheted, hogy a tudta nélkül teszed. A fontos és értékes dolgaidat összeszeded, annyit, amivel nem keltesz feltűnést, ha lelépsz, azaz, ha végig otthon van, akkor keveset, ha nincs, akkor amit csak tudsz), a nevedre szóló dolgokat megszünteted (pl közművek, mert ha te nevedre fogyaszt, akkor azt neked kell fizetni). Készülj fel, hogy a képeid kikerülnek! Beszéld meg a szeretteiddel, barátaiddal, meg fognak érteni! Esetleg ha nincs otthon, próbáld meg megkeresni a képeket a gépén, ha nem megy, vidd el a merevlemezét, és dobd mondjuk a Dunába! :D Ő akarta, akkor meg úgy kell neki... Ha kikerülnek a képek, és igazolható, hogy ő volt, akkor jöhet az ügyvéd, és beperelheted. Illetve mikor már biztos helyen vagy, felhívhatod, megmondhatod neki, hogy végeztél vele, és ha kikerülnek a képek, akkor feljelented.


Szóval, összefoglalva: Mindenképpen lépj ki ebből a kapcsolatból, mert csak rosszabb lesz. A képes dolog már megtörtént, nem hinném, hogy nagy bajt okozna neked.

2013. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!