Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha félnéte...

Ti mit csinálnátok, ha félnétek a barátotoktól? és fenyeget.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,a barátom 21 éves össze költöztünk 2 éve,akkor nagyon rossz helyzetbe voltunk,és kelet a pénz így elhívtak engem egy akt fotózásra amiért 140.000.- ft ott kaptam nekünk nagyon kelet a pénz,sajnos én sem akartam,de muszáj volt..szégyenlem is magam..:( a szüleimmel nem találkozhatok,mert a barátom meg tiltotta anyukámmal már 6 hónapja nem kommunikáltam.. nagyon rossz,most egy irodában dolgozom.van ott egy nagyon jó barátnőm.akinél egyszer ott aludtam de a laptopomat itthon hagytam,persze le volt kódolva .és a barátom akit már nem szeretek,mert már semmi nincs köztünk..bele nézett a gépembe és meg találta a képeimet ami kb, 1 éve készült,és most ezzel fenyeget engem..hogy ha így nem beszélek vele ezt nem csinálom vele,akkor elküldi a képeket a szüleimnek és TÖNKRE TESZI AZ ÉLETEMET! azt mondta most hogy 6 hónapig sehova nem mehetek.és mindennap este 8 ra érjek haza.. olyan rossz volt a barátnőmnek azt mondani,hogy bocsánat de nem mehetek át soha,azt mondta a "barátom" hogy ha anyámhoz át megyek adjam is oda neki a telefont.. annyira terrorizál mindennap sírok és Xanaxot kel be vennem,vagy szerintetek én vagyok a hibás??:( őszinte válaszokat kérek,,Köszönöm

#a .barátom #fenyeket
2013. márc. 12. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Igen, te vagy a hibás!

1. Ha nem szereted, minek vagy vele?

2. Mi az, hogy nem beszélhetsz a saját anyáddal? Ezt neked megmondhatják?

3.Mondd meg neki, ha elküldi bárhová feljelented! Ugyanis azok a te képeid! Ő nem élhet vissza a képmásoddal az engedélyed nélkül!

4. Azt javaslom építs magadra egy kis határozottságot, mert könnyen semmi nélkül találod magad egy vadbarom csapdájában!

2013. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, te is hibás vagy, mert nem léptél le hamarabb ettől a ....-tól. Megoldás: szépen visszamész a szüleidhez, elmondasz nekik MINDENT, a képeket is! Elmondod, hogy félsz ettől az *llattól, szeretnél otthon maradni. Az már csak rajtuk múlik, hogy megbocsátanak-e neked. Reménykedj, hogy igen. El kell mondanod nekik a képeket, így nem lesz mivel zsarolnia a pasinak.
2013. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát igen,Köszönöm szépen ezt a választ!!!!
2013. márc. 12. 15:28
 4/22 zabmester ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy kellően le lett építve az önbizalmad ahhoz, hogy ennek a problémának a megoldásához segítségre legyen szükséged. Úgyhogy én azt mondom, kérj is segítséget, pl. innen: [link]

Oké, hogy fizikai erőszak nincs (még), de amit a kedves "barátod" veled csinál, az kimeríti a bántalmazás fogalmát, hiszen lelkileg terrorizál.

2013. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De most tényleg: a szüleidnek nem mered elmondani a képeket? Bármennyire is nehéz, vállalni kell a tetteinkért a következményeket.
2013. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
mi az,hogy el tilt anyádtól,meg 6hónapig nem mehetsz sehová.Mi vagy a rabszolgája?Azért terrorizál mert hagyod magad.csomagolj össze és hagyd ott,minél elöbb.Nem kell neked ilyen vadmarha főleg nem is szereted.És miért félsz ennyire anyádtól?zsarol ez a car alak téged,ne félj tőle,mert azt használja ki.Na és mi van ha akt kép?nagy cucc,lehet anyud körbe is röhögi.Menekülj el ettől a hibbant pasitól.Hivd anyád tesód vagy valakit és menj haza
2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
bármit csinálsz valószínűleg ki fognak derülni a képek. szóval nincs mitől félned, mert ez így is úgy is várhatóan megtörténik. szóval nyugodtan ott hagyhatod. gondolom örökre nem akarsz a rabszolgája lenni :)
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem furcsa,hogy 23 évesen nem mered elmondani amit 21 évesen csináltál. Szerintem egy aktfotózás nem a világ vége,persze ha tényleg egyedül vagy a képeken...
2013. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom fel tűnt-e, hogy ez egy rendőrségi ügy? Mielőtt osztanátok a hülyébbnél hülyébb tanácsokat el kellene küldeni első lépésben feljelentést tenni.

Itt a zsarolástól a személyi szabadság korlátozásáig, sok mindent fennáll. Az ilyen zsaroló kiskirályokat általában a TEK szedi össze, biztos, hogy utána közeledbe sem kerül a "barátod".

2013. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es elvagy tévedve. Ilyenekbe a rendőrök nem szólnak bele. Majd, ha szétverte a fejét. Meg majd pont a TEK-et küldik egy bunkó pasiért, ja hogyne, hol élsz? Az meg még aztán külön jó, hogy ugrándozik, de utána oda kell hazamennie hozzá ugyanúgy. Biztos szépen fog rá mosolyogni a faszi érte.



Dolgozik? Mit csinál? Egyik nap szépen összepakolsz, elmégy "dolgozni" csak sose érsz oda, hanem hazamégy a szüleidhez és elmondod, hogy fenyeget, bezárt, félsz tőle, amilyen köcsög lehetsz te is az, mondjad, hogy ő kényszerített a képekre is, nem akart kiengedni a lakásból se, csak dolgozni, hogy vidd a pénzt, de te ma végre el mertél menekülni. Ha nem tudsz összepakolni, mert azt is felügyeli, akkor cucc nélkül mégy haza, abban, ami rajtad van. Még mindig jobban megéri pár cuccot otthagyni. Esetleg egyszer pár kétajtós szekrény rokonnal visszamégy azért, amit otthagytál, de egyedül soha többé ne találkozz vele és ne mondd meg neki hova mentél, hol laksz. Ha lehet válts munkahelyet is, nehogy odamenjen utánad, vagy ott várjon, mikor végzel. Ha ez nem megoldható, hozzanak-vigyenek munkába, kísérjen mindig valaki, sose maradj egyedül.

2013. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!