Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha félnéte...

Ti mit csinálnátok, ha félnétek a barátotoktól? és fenyeget.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,a barátom 21 éves össze költöztünk 2 éve,akkor nagyon rossz helyzetbe voltunk,és kelet a pénz így elhívtak engem egy akt fotózásra amiért 140.000.- ft ott kaptam nekünk nagyon kelet a pénz,sajnos én sem akartam,de muszáj volt..szégyenlem is magam..:( a szüleimmel nem találkozhatok,mert a barátom meg tiltotta anyukámmal már 6 hónapja nem kommunikáltam.. nagyon rossz,most egy irodában dolgozom.van ott egy nagyon jó barátnőm.akinél egyszer ott aludtam de a laptopomat itthon hagytam,persze le volt kódolva .és a barátom akit már nem szeretek,mert már semmi nincs köztünk..bele nézett a gépembe és meg találta a képeimet ami kb, 1 éve készült,és most ezzel fenyeget engem..hogy ha így nem beszélek vele ezt nem csinálom vele,akkor elküldi a képeket a szüleimnek és TÖNKRE TESZI AZ ÉLETEMET! azt mondta most hogy 6 hónapig sehova nem mehetek.és mindennap este 8 ra érjek haza.. olyan rossz volt a barátnőmnek azt mondani,hogy bocsánat de nem mehetek át soha,azt mondta a "barátom" hogy ha anyámhoz át megyek adjam is oda neki a telefont.. annyira terrorizál mindennap sírok és Xanaxot kel be vennem,vagy szerintetek én vagyok a hibás??:( őszinte válaszokat kérek,,Köszönöm

#a .barátom #fenyeket
2013. márc. 12. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és ne szégyelld meg titkold a dolgot. Mondd el otthon, hogy ez van, ilyen és félsz és menekülsz. A szüleid, meg akarnak majd védeni, ez nem szégyen, hogy beismered, hogy milyen szemét a pasid.
2013. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Zsarolás, sexre kényszerítés, szabadság korlátozása. Erre nagyon kapnak.
2013. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

nem tudlak sajnálni...

alapból minek csináltad meg a képeket? ennyire nem állhattatok szarul, ha meg igen van más mód is....

ezt a 'barátot' is elhagytam volna már rég

2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad,és segítséget kérsz a szüleidtől.Kiveszel egy nap szabadságot,és munkába menetel címén hazaköltözöl.Elmondod a szüleidnek a teljes igazságot,aztán lesz,ami lesz.Mindenesetre ez még mindig jobb,mint tovább tűrni a lelki terrort.
2013. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

Legyen már egy kis önbizalmad, az a pasi teljesen tönkretesz, ha nem lépsz hamar! Ha a helyedben lennék, megtalálnám a módját, hogy halálosan megrémítsem és megfenyegessem, hogy többé a közelembe se merjen menni, azután lelépnék és kitálalnék a szüleimnek, hogy hát ez van.

Viszont te nem ilyen vagy. Úgyhogy azt javaslom, egyszerűen tűnj el. Beszélj a szüleiddel, jelentsd fel az exedet, kérj távol tartási végzést, beszélj egy pszichológussal, hogy rájöjj, mégis hogyan kötöttél ki emellett az állat mellett, azután keress egy normálisat, aki megérdemel.

2013. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Bence_ ***** válasza:

Többiek már minden elmondtak. Menj haza.

Képekért meg ne szégyelld magad. Akkor ezt a megoldást választottad. Nem az idődet adtad el hanem a külsőd.

"2 éve,akkor nagyon rossz helyzetbe voltunk,és kelet a pénz így elhívtak engem egy akt fotózásra amiért 140.000.- ft ott kaptam"

"bele nézett a gépembe és meg találta a képeimet ami kb, 1 éve készült" Több fotózáson voltál?

2013. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
inkább tudja meg az egész családom, hogy részt vettem egy akt fotózáson, minthogy tönkretegyék a hátralévő életem! költözz haza és még a pasi nevét is felejtsd el örökre! nem vagy sem csicska, sem rabszolga. egyszer (pontosabban kétszer) rosszul döntöttél, de ez nem azt jelenti, hogy sírva kell leélned az életed!
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
főbe kéne lőni vagy bézbózütővel elintézni a pofáját! De most komolyan ilyenek jutnak az eszembe az ilyen "férfiakról" Hogy képzeli azt hogy így terorrizálgat? Ezt így nem hagyhatod mert valóban tönkreteszi az életedet. valamit sürgősen cselekedned kell! én szorítok neked hogy minél hamarabb kitörhess ebből a helyzetből! sok szerencsét!
2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
utolsó vagyok : anynit még hozzátennék hogy a képeket meg nem a saját szórakozásodból csináltattad hanem nem volt más lehetőség hirtelen emiatt nem kell rosszul érezned magadat egyáltalán!
2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én zsarolásért tennék feljelentést. Utána kérnék távoltartásit, majd ha nagyon ugrál a képekkel, akkor azért is feljelenteném. És természetesen el kéne költözni az egy ilyen vadbaromtól.
2013. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!