Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám ver?

Mit tegyek ha anyám ver?

Figyelt kérdés
Az apám már próbált vele beszélni, de neki játsza az angyalkát, apa nekem hisz, de még 1 hónap van hátra a költözésig. 17/L

2013. márc. 12. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Adams family.

Ne légy nyámnyila és verd vissza.

2013. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha nekem verné az apja a gyerekemet (vagy ha férfi lennék az anyja) akkor elmennék velük. Főleg úgy hogy anyukád nem is keres, azt írod otthon van. Nem érdekelne mi van vele, milyen házat hagyok ott. Apádnak igenis a sarkára kellene állni. Vagy legalább két nagy pofont levágni anyádnak ha nem tud elmenni anyagi okok miatt. Még senkit nem buzdítottam nő verésre, de ebben az esetben talán használna.

A férjemet is verte az apja. Iszonyú nehézségei vannak még most is, pedig 40 éves. Ha valamiért rászól határozottabb (nem kiabálós) hangon gyerekeinkre akkor képes utána napokig nem aludni mert ő rossz apa. Pedig volt pszichológusnál is többször. Egy gyerek életével, lelkével játszani nem lehet. Az ilyen ne szüljön/csináljon gyereket. Az apjától is, anyjától is herótom van ha két évben egyszer összefutunk. Szépen közösen tönkre vágták a gyerekeiket. Az egyik verte, a másik hagyta. Egyik sem jobb a másiknál

2013. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Várd meg azt az egy hónapot aztán lépj le és felejtsd el anyádat. Jó lennél még neki mikor öreg lesz és beteg, hogy adj neki egy pohár vizet.
2013. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te lassan nagykorú leszel, de ha a 12 éves testvéredet is veri, nem is kicsit, akkor gyámügy!!
2013. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ideiglenes megoldásnak a szökést választottam, de gyorsan vissza mentem, apa azt mondta hogy keresünk gyorsan egy lakást nekem, talán megoldódik a rézsmeől, de a húgom...
2013. márc. 12. 14:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem együtt kellene elköltözzetek apukáddal és a kishúgoddal, vagy az Anyukádnak megmondani, hogy ha nem fejezi be a verekedést, akkor váljanak el apukáddal és menjen el a családi béke érdekében. Ha csak Te mész el, akkor a húgod fog következni, utána apukád életét is tönkreteszi, mert szerintem idegrendszeri baja lehet.

Így vezeti le a felgyülemlett feszültségét.

2013. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Vigyázok a testvéremre, most ő a legfontosabb, köszi a tanácsokat :)
2013. márc. 13. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!