Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám ver?

Mit tegyek ha anyám ver?

Figyelt kérdés
Az apám már próbált vele beszélni, de neki játsza az angyalkát, apa nekem hisz, de még 1 hónap van hátra a költözésig. 17/L

2013. márc. 12. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Apád papucs,te meg nyámnyila. Szép család.

Amúgy csak kedvtelésből ver vagy meg is érdemled?

2013. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Semmi oka nincs rá, apám oróbál vele beszélni, de anyám nem dolgozik, akárnit megtehet velem...
2013. márc. 12. 10:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első nem értelek. Miért is nyámnyila? Mert nem üt vissza? Látszik hogy te kb még egy pofont se kaptál. De kedves kérdező apád tényleg papucs. Azt nem tudom, hogy miért ver anyukád, de ha ok nélkül kapsz és apád ezt eltűri hát csak gratulálni tudok neki. És egyébként mennyire ver? Pofonokat kapsz vagy esetleg durvább a helyzet?
2013. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen költözés? Te fogsz elköltözni? Szerintem próbálj meg minél kevesebb időt a közelében tölteni. Vonulj félre a szobádba, maradj a suli könyvtárában tanulni stb.
2013. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
üss vissza. meglepődik és legközelebb kétszer is meggondolja, hogy hozzád érjen-e...
2013. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha idegbeteg, akkor apukád vigye szépen orvoshoz. Ez nem tetszés vagy nem tetszés kérdése. Ha anyukád minden ok nélkül ütöget, vagy a legkisebb semmiségre "bekattan" akkor valami baj van az agyával. Apukád feladata lenne orvoshoz vinni, vagy elválni. Remélem nincs kisebb testvéred.
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon erőszakos, ha lefogom, akkor nem járok jól, még jobban megver. Szerintem családi vonás, őt is verte sz anyja, meg a papám és 5 ből 4 testvére öngyilkos lett emiatt. Apa már mindent megpróbált, de semmi sem változott, a lakás 3/4 része az övé, nem dobhatjuk ki
2013. márc. 12. 10:40
 8/17 A kérdező kommentje:
A bátyámmal is ugyanezt tette, ő már lelépett, van egy 12 éves húgom, nem akarom itt hagyni...
2013. márc. 12. 10:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak titeket :( De itt tényleg apukádnak kéne cselekednie. Nem tudom elhinni, hogy egy szerető apa ezt végignézi.
2013. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy anyám zsarolja valamivel, mert ez így nagyon furcsa...
2013. márc. 12. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!