Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ugy erzem...

Mit csináljak? Ugy erzem anyám az ongyilkossaba kerget.

Figyelt kérdés

Szoval, a kapcsolatunk eleg hullmazo. Sokat veszekszunk, verest is kaptam nem egyszer, volt hogy a lepcsorol lokott le veletlen, a semmiert vagyok lecseszve stbstb. Naponta hallgatom, hogy ronda vagyok, a homlokom hogy nez ki (ujonnan kijottek a pattanasok), miert vsgyok 15 evesen 162cm-rel 55kg, miert nem sminkelem magam , es vasalom ki a hajam minden nap.. Miert nem jarok szolariumba.. Ezek meg igy elmennek, valamilyen szinten leperegnek rolam, de amikor veszekszunk olysnokat mond, hogy szegyenli, hogy a lanya vagyok, nem tudok rendesen feloltozkodni (alig van ruham.. nem is tudok valogatni), nincs egy maratom se (nem igaz), eszrevette, hogy mindenki eltavoodik tolem, edzo tarsaim kozul csak azert vagyok joban 1-2 emberrel mert heti 2x talalkozunk, es nem ismermek ki.. 12 eves korom ota hallgatom ezeket, onbecsulesem 0, depresszios is voltam 2 evig.. Ugy erzem megint az vagyok, vagdosom magam (ezt eddig nem csinaltam), es az ongyilkossagon gondolkozok. Ezek utan ha kibekulunk vslahogy megis szeretem anyukamat, de onmagamat utalom, es hogx egy semmit sem ero, haszontalan lany vagyok, azt elhiszem,megmarad. Kb a tudatalattim tart elerben, mert tudom magsmrol, hogy jo tanulo vagyok, (4,5 osszatlag) magatartasi gondjaim nincsenek, es a legcsunyabb ember sem vagyok a Foldon, inkabb atlagos. Megis elhiszek neki mindent, nem tehetek rola. Probaltam az egyik fulemen be, masikon ki modszert, ndm megy! Segitenetek?! :(

15/L



2013. márc. 11. 20:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nincs egy barátom se*
2013. márc. 11. 20:02
 2/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Persze, hogy hatással van rád. Hiszen az édesanyád.

Édesapád, rokonok?

Egész életetekben ilyen volt a kapcsolatotok vagy köthető valamihez amióta ilyen?

2013. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez igaz akkor anyád nem normális, melyik anya akarja hogy lánya 15 évesen úgy nézzen ki mint egy ribanc (sminkeli magát divatos cuccokat hord)?
2013. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ezek utan ha kibekulunk valahogy megis szeretem anyukamat, de onmagamat utalom"

érdekes gondolatsor. Pszichológiailag ezek fordítva szoktak lenni. tapasztalat.

jártál már szakorvosnál. menj el!!

2013. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Segítsünk.. És mégis miben?


Ha vagdosod maga ne csodálkozz hogy mindenki ott hagy. Ezzel csak terhet csinálsz mindenkinek. Ha öngyilkos leszel, akkor még a temetést is ki kell fizetni.

Aztán, ha mindenki eltávolodik tőled, akkor valószínűleg benned is van valamennyi hiba. Akár az is lehet, hogy annak hatására történik, amit ott művelnek veled. Kérdezd meg egy őszinte barátod, aki őszintén elmondja hogy szerinte mit csinálsz jól, és mit nem. Akár több embert is, ha úgy érzed, hogy az tényleg nem jó, akkor lehet változtatni.

Depressziót haggyad. Valahogy tüntesd el, mert meglátszik az emberen, és az sem segíti a barátságok épülését.

Önbecsülés.. Tessék sportolni, tűzz ki magadnak célt, érd el, legyél boldog tőle.

Igen, egy haszontalan lány vagy. DE tehetsz ellene.

Egyébként elnézve, anyád vagy k*rv*t vagy pálzacicát akar belőled csinálni. Nem feltétlenül jó ez így.

Ha egyik füleden be, másikon ki nem megy, akkor dugítsd el. Pl fülhallgató+zene

Ha vannak barátaid, elmehettek sétálni. Ha nincsenek, akkor szerezz.


Egyébként én is vagyok így néha, tudom miről beszélsz. Igaz, a válasz nem valami együttérzőnek hat, de a megoldás felé vezet.

2013. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez fake :DDD nagyot röhögtem :P
2013. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem fake. Nem szokasom fake kerdeseket irni.

11 eves korom korul kezdett el utni, sose ertettem miert. 2 eve mar ritkabban, ekkor mar az esetek 50% -aban tenyleg megerdeltem. Azota inkabb lelkileg bant.

2013. márc. 11. 20:57
 8/13 A kérdező kommentje:

5.

Pont ez az, hogy vannak barataim. Sportolok 3 eve. Vannak celjaim. Mimt irtam , jo tanulo vagyok.

Nehez ugy egy cel mellett kitartani, ha nem tamogatnak. Amikor elmondtam anyukamnak, hogy osszel le akarom majd rakni az angol kozepfokut, mert most ez az egyik celom, akkor kirohogott, hogy ugy sem fog menni, miert vannak elerhetetlen celjaim. Tudom, hogy kulontanarral, gyakorlassal el tudnam erni azt a szintet.


Konkretan tancolok. 3 ev alatt volt kb 3 fellepesemen. Azt a 3-at iy vegigszenvedte, 1-re csak azert ment el, mert nem volt mas ki elvigyen a versenyre..

2013. márc. 11. 21:03
 9/13 A kérdező kommentje:

Nehez, hogy legyen onbecsulesem, ha egy nap min 5x azt hallom hogy hulye/idiota/gyogyos stb vagyok. Most is, elraktam a ruhaimat, ki volt forditva egy fekete polo es beraktam a szekrenyembe, azt hittem az enyem (szabasarol meg lehet ismerni). Kiderult megse, ramszolt, hogy "hat te normalis vagy? Nem tudod megkulonboztetni az en ruham es a sajatodat? Es meg csodalkozol, hogy azt mondom nem vagy 100-as.."


Mar egyszer a fejehez vagtam, hogy plazapics**t akar belolrm csinalni. Kirohogott, aztan megint en voltam az idiota. Ja, meg amikor egy moziba nem akartam kivasalni a hajam.. Minek, sotet van, ergo ugysem latja senki..

2013. márc. 11. 21:12
 10/13 A kérdező kommentje:

5. Azt elfelejtettem leirni, hOgy pont olyan vagyok, hogy megkerdezem a barataim mit csinalok rosszul, es mit jol. Szeretem az epito kritikat, ok oszinten el is mondjak, es azokon valtoztatok..


Tolem azert ment neked a zold kez!

2013. márc. 11. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!