Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ugy erzem...

Mit csináljak? Ugy erzem anyám az ongyilkossaba kerget.

Figyelt kérdés

Szoval, a kapcsolatunk eleg hullmazo. Sokat veszekszunk, verest is kaptam nem egyszer, volt hogy a lepcsorol lokott le veletlen, a semmiert vagyok lecseszve stbstb. Naponta hallgatom, hogy ronda vagyok, a homlokom hogy nez ki (ujonnan kijottek a pattanasok), miert vsgyok 15 evesen 162cm-rel 55kg, miert nem sminkelem magam , es vasalom ki a hajam minden nap.. Miert nem jarok szolariumba.. Ezek meg igy elmennek, valamilyen szinten leperegnek rolam, de amikor veszekszunk olysnokat mond, hogy szegyenli, hogy a lanya vagyok, nem tudok rendesen feloltozkodni (alig van ruham.. nem is tudok valogatni), nincs egy maratom se (nem igaz), eszrevette, hogy mindenki eltavoodik tolem, edzo tarsaim kozul csak azert vagyok joban 1-2 emberrel mert heti 2x talalkozunk, es nem ismermek ki.. 12 eves korom ota hallgatom ezeket, onbecsulesem 0, depresszios is voltam 2 evig.. Ugy erzem megint az vagyok, vagdosom magam (ezt eddig nem csinaltam), es az ongyilkossagon gondolkozok. Ezek utan ha kibekulunk vslahogy megis szeretem anyukamat, de onmagamat utalom, es hogx egy semmit sem ero, haszontalan lany vagyok, azt elhiszem,megmarad. Kb a tudatalattim tart elerben, mert tudom magsmrol, hogy jo tanulo vagyok, (4,5 osszatlag) magatartasi gondjaim nincsenek, es a legcsunyabb ember sem vagyok a Foldon, inkabb atlagos. Megis elhiszek neki mindent, nem tehetek rola. Probaltam az egyik fulemen be, masikon ki modszert, ndm megy! Segitenetek?! :(

15/L



2013. márc. 11. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyukad elegedetlen a sajat eletevel, esetleg kimerult azert ilyen , de az is lehet h szemelyisegzavaros. Nagyon sajnallak, rossz helyzet, hogy ennyire fuggsz a velemenyetol, muszaj tavolsagot tarts a kijelenteseivel szemben, mert toxikus szamodra.

Mivel vagdosod magad, muszaj pszihiaterhez fordulj, ez súlyos tunet.

Anyukad a hibas termeszetesen, es latom kaptal egy nagyon rosszindulatu valaszt is, ez csak tovabb növeli benned az önvadat, ugyhogy meg se parittyazd. Ismetlem: kerj segitseget surgosen

2013. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!Hogy mondhat egy anya olyat h. ronda vagy?!Csak nem rá hasonlítasz?:)Az igényességre pedig anyádnak kellett volna megtanítani.A pattanásos bőr pedig sajnos a kamaszkor velejárója,inkább vinne el egy bőrgyógyászhoz írjon fel rá valamilyen gy.kenőcsöt ha már annyira zavarja,ez lenne az első lépés nem pedig az h.szoliba küldözget. Attól még h.sminkeled magad és csinosan,nőcisen öltözködsz még nem leszel ribanc!!!15-évesen sem.



6:Te id*óta b*rom!Ennek a 15-éves lánynak a helyzete nem vicces,hanem sajnálatos.Úgy látom nem sok empátia szorult beléd,remélem az élet még móresre tanít egy párszor,csak h.együttérzőbb legyél.


5:Azzal biztos nem segítesz ha ilyen badarságokat írsz.Ha valaki eljut arra a szintre még gyerekként h.megforduljon a fejében,öngyilkos lesz,nyilván nagyon el lehet keseredve,amit nem is csodálok ilyen anya mellett!Depressziós állapotot szerintem már mindenki átélt valamilyen formában,mélységben és ez nem tartozik a ciki kategóriába,csak esetleg az olyan t*skóknál mint te. Ha figyelmessebben olvastad volna,heti 2x jár edzésre.És nem is értem miért lenn e haszontalan?????

2013. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Állj anyukád elé és mondd el mi az ami bánt, néz a tükörbe és fogad el magadnak olyannak amilyen vagy. Arról hogy anyukád ilyen nem te tehetsz, nem kell neki megfelelned csakis saját magadnak. Még gyerek vagy ott van előtted az élet a döntés lehetősége hogy melyik utat választott. Ha valaki barátkozni akar veled akkor az ne a sminked meg a frizurád miatt tegye, hanem azért aki valójában vagy. Bizonyisd magadnak hogy igen is képes vagy megállni a helyedet. Tanulj szorgalmasan, és küzdj az álmaidért. Idővel biztos vagyok benne hogy anyukádnak is változni fog a véleménye. A vagdosást meg felejsd el.
2013. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!