Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja? Mért ilyen velem?...

Mi a baja? Mért ilyen velem? Ezek után ne csaljam meg?

Figyelt kérdés
Már komolyan nem értem, a párom (Férfi,34 éves) már több,mint egy hete nem ért hozzám. Jó ha egy héten egyszer szeretkezünk. Az előtt az volt a baja, h "ba**ogatom" ezzel a kérdéssel,h mért nem akar szexelni velem, meg h veszekszek vele. De az utóbbi egy hétben szóba sem hoztam ezt,és nem is veszekedtem vele, mégsem akar semmit. Múlt vasárnap voltunk együtt,hónapok óta ez megy. Ha közeledem leráz. 2éve vagyunk együtt, szerintem nincs senkije.És hát van egy srác aki irogat nekem. Párom észre is vette, féltékeny lett.
2013. márc. 11. 14:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el. Találni fogsz majd olyan embert aki úgy bánik majd veled, ahogy te elképzelted.
2013. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

És ha ráijesztesz, hogy elköltözöl, ha nem beszélitek meg ezt a dolgot?:) Csak van valami oka annak, amit írsz, még ha az is, hogy neki ennyi épp elég.:) Lehet azért mondja neked, mert szégyelli az igazat? Pl. úgy érzi, hogy ciki, ha egy férfinak csak ennyi a vágya.


Egyébként hogy érzed, szeret? Mert ha igen, akkor muszáj kicsikarnod az igazat.:D Max. úgy, amit írtam előbb.

2013. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Azt mondja h szeret, és érzem is, mert a közelségemre szüksége van, átöleljem,babusgassam... de a szex nem nagyon kell neki. Már 10napja nem volt semmi :( Gondolkodtam h vissza utasítom ha legközelebb akar valamit. Meg ha nem szeretne, nem lenne féltékeny. 2hónapja romlott meg a dolog ennyire.Mindég bealszik.
2013. márc. 12. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!