Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja? Mért ilyen velem?...

Mi a baja? Mért ilyen velem? Ezek után ne csaljam meg?

Figyelt kérdés
Már komolyan nem értem, a párom (Férfi,34 éves) már több,mint egy hete nem ért hozzám. Jó ha egy héten egyszer szeretkezünk. Az előtt az volt a baja, h "ba**ogatom" ezzel a kérdéssel,h mért nem akar szexelni velem, meg h veszekszek vele. De az utóbbi egy hétben szóba sem hoztam ezt,és nem is veszekedtem vele, mégsem akar semmit. Múlt vasárnap voltunk együtt,hónapok óta ez megy. Ha közeledem leráz. 2éve vagyunk együtt, szerintem nincs senkije.És hát van egy srác aki irogat nekem. Párom észre is vette, féltékeny lett.
2013. márc. 11. 14:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

:) az, hogy nem lettél megdu.gva egy héten 8szor, nem ok a megcsalásra! De látom már ügyesen építed a védőbeszédedet és szépen a párodra fogod húzni, hogy te bizony ki akarsz/fogsz ebből lépni! Csak nem értem minek ehhez megcsalni?

Odaállsz és megmondod: Figyi, Jani! Ha te nem akarsz gerincre vágni, akkor hagyjuk egymást békén, itt a szomszéd Pityu, ő egy nap 6szor is megdöngetne! Oszt kalap-kabát!

2013. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én párom is ilyen. Vagyis nálunk van szex, max 2-3 naponta, de van olyan időszak, amikor annyira stresszes, ingerült (suli, meló, jön a baba is), hogy hiába kezdeményezek, nincs kedve. És ugyanez az indok, hogy nem miattam, nem akar róla beszélni, a jó szándékot is csesztetésnek érzi. Ilyenkor kár erősködni, meg tukmálni magad, csak méginkább ideges lesz és nem lesz kedve hozzád.

Ja, és ha ennyiért megcsalnád, inkább hagyd ott előtte, mindketten jobban járnátok...

2013. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
hiányzik a testi érintés,az érzés h kellek valakinek.
2013. márc. 11. 15:05
 14/23 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg!De ne úgy,hogy cseszteted, hanem kedvesen.

1.Lehet eü oka, s ez neki kellemetlen

2.Ennyi az igénye

2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
próbáltam kedvesen is,mintha a falnak beszélnék.
2013. márc. 11. 16:20
 16/23 anonim ***** válasza:

És akkor az a megoldás, hogy megcsalod.. nem? Gerinctelen..

A megoldás az, hogy ha nem illetek össze, hogy szépen elköszönsz tőle. Úgysem szereted már, hiszen megcsalnád, akkor nem mindegy?

2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Akkor ha ez a kapcsolat nem épít, hanem leépít ideje lépni, de talán már tegnap sem lett volna túl korán. Ahol valamelyik félnek megfordul a fejében a megcsalás,ott gondok vannak. Nem egyezik az igényetek, amivel nem tudtok dülőre jutni.

Ne legyél gerinctelen, lépj ki a kapcsolatból, így neki és neked is van esélyed olyan párt találni akivel egyeznek a vágyaitok, és a jövőképetek.

feleslegesen ne húzzátok egymás idejét

2013. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor mért nem mondja meg h neki ennyi elég? Mert kérdeztem tőle, azt mondta h neki sem elég ami van..Akkor hazudott? Nem hiszem h képes lennék megcsalni,csak a szám nagy. Hiszen rá vágyom,de már bele fáradtam h közeledem és vissza utasít.
2013. márc. 11. 17:36
 19/23 anonim ***** válasza:
Pakold ki a cuccait és cseréld le a zárat meg dobj neki egy smst hogy 'azé vagy kint me nem válaszótá a kérdésemre'
2013. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó... ez nem jó tripp, mert én lakom nála :D
2013. márc. 11. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!