Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja? Mért ilyen velem?...

Mi a baja? Mért ilyen velem? Ezek után ne csaljam meg?

Figyelt kérdés
Már komolyan nem értem, a párom (Férfi,34 éves) már több,mint egy hete nem ért hozzám. Jó ha egy héten egyszer szeretkezünk. Az előtt az volt a baja, h "ba**ogatom" ezzel a kérdéssel,h mért nem akar szexelni velem, meg h veszekszek vele. De az utóbbi egy hétben szóba sem hoztam ezt,és nem is veszekedtem vele, mégsem akar semmit. Múlt vasárnap voltunk együtt,hónapok óta ez megy. Ha közeledem leráz. 2éve vagyunk együtt, szerintem nincs senkije.És hát van egy srác aki irogat nekem. Párom észre is vette, féltékeny lett.
2013. márc. 11. 14:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2013. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Öntsetek tiszta vizet a pohárba, mondd el neki mi a bajod, kérdezz rá, hogy miért nem akar téged? Az is lehet, hogy egy egyszerű magyarázat van és nem is veled van baja, hanem pl egészségügyi probléma. Beszéljetek róla, könnyebb lesz!
2013. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel dicsekednék? h a párom nem ér hozzám? nem értelek...
2013. márc. 11. 14:29
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom mi baja a mai pasiknak, hogy nem akarnak dugni...de egyre több az ilyen kérdés...
2013. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ennyi az igénye. Csalni ne csald meg. Ha ugy érzed, nem illetek egymáshoz, köszönj el töle becsületesen. Utána legyen "egy srác".
2013. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen nem kapcsolat, ahonnan kifelé nézel és észre veszel mást. Valszínűleg a férfi sincs odáig érted(nem a heti 1 szeből gondolom így, hanem amit irsz róla). Miért nyűglődsz?
2013. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha b.szogatás helyett rákérdeznél mi baja?

De nem veszekedve,hanem normálisan,nem támadva?


Megcsalni gusztustalan,előbb szakits.

2013. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem akar róla beszélni, annyit mondott h nem velem van baja.
2013. márc. 11. 14:32
 9/23 anonim ***** válasza:
Hogy jutott eszedbe pont a megcsalás? Mit oldasz meg vele? 2 éves kapcsolat, már mindketten a valódi éneteket adjátok. Nagyon eltérőek az igényeitek, ez már kiderült. Leültök, megbeszélitek, lesz-e változás, ha nem lehet róla még beszélni sem akkor szépen, csendben megváltok egymástól. Neki ennyi kell, neked ez nem elég, nem megcsalni kell hanem mindkettőtöknek megkeresni a saját partnerét.
2013. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de ahol 2 év után ilyen a felek kapcsolata egymással-az nem kapcsolat.
2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!