Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek is mindig...

A ti szüleitek is mindig túloznak az idővel?

Figyelt kérdés
Pl h nyolc óra van, pedig még van 10 perc. Vsgy 20 van pedig még csak 13. siettetnek és túloznak. xD
2013. márc. 11. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen az én anyám is túlom..

pl 9 óra van de aztmondja hogy siess már mert mindjá 10 óra.. elkezdek sietni,ránézek az órára.... na kb így :'D sok mindenbe szelet túlozni :D

2013. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj :D
2013. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy ez a dolog! :)
2013. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zabmester ***** válasza:
100%

Az enyémek is szoktak :D

Pl. anyuval megbeszéljük, hogy eljön értem, a parkolóban találkozunk. Kések öt percet, mert a lépcsőházból viszafordulok valamiért (mondjuk nem is szól, hogy megérkezett), erre már azzal fogad, hogy "itt várok rád fél órája" :D

2013. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen..

Ilyenekben is. Eenkivul, az 5perc az fel ora varakozas, ha meg ok kesnek akkor a fel ora is alig 10 perc..

A masik...azt mondja multkor, hogy ez meg ez 20 eve.... Mondom neki, hogy bajosan, max 15 mert 20 eve ment ocsem oviba, ekkor meg javaban iskolas volt. Azert ilEnkor javitjak maguat.


A masik veglet, mondom a paromnak, hogy mindjart nyolc ora (van meg 10 perc) erre oszernte meg csak elmult 7 ora...nah o nagyon nyugodt ember:)

2013. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, anyám ugyanezt csinálja, mint amit leírtál. Neki van egy óra az éjjeli szekrényén, azt fél-háromnegyed órával előbbre állította és az szerint kel és csinálja a teendőit.

Nem számít a valós idő.

2013. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, főleg mikor suliból jöttem haza busszal. Apám 4 év alatt se ismerte el, hogy ha 25kor csengetnek ki és 30kor indul a busz akkor nem lehet elérni mikor 10-15 perc a buszmegállóig az út. Ráadásul nem is repülő starttal indulok a sulikapuból hanem akkor csak a cuccom pakolhatom el/vehetem fel a kabátom/írhatom le a házit mit akkor adják fel.

A következő busszal meg csak egy órával késöbb értem haza (3ra) így minden számonkérés így ért véget: Ezért tartott órákig hazaérni?! vagy: Mi tartott ennyi ideig?,Ilyenkor kell hazajönni este?


A legjobb mikor pedig 9re értem haza 23 évesen: Hol voltál ennyi ideig? Minek mászkálsz el?

- Hát apukám kéretőzni se kéretőztem el, szóval mihez képest késtem? Még mindig jobb vagyok mint te a hajnali 3hoz képest (amikor én hozom haza) :D


Esetleg mikor kocsival érte kell menni. Felhív ittasan hol van megyek-e. Mondom igen, akkor készülök. Kb 2-3 perc alatt már a kocsiba is vagyok s inditom. Ekkor megint felhív : Akkor jössz? Hol vagy már?:D

Ezért mivel annyira siet haza gondolom oké, jó leszek papucsban, melegítőben is, ki se szállok a kocsiból hisz siet. Ekkor mindig behív a kocsmába üditőre vagy jégkrémre, ne hogy már sietni kelljen( de itt még én repülő strartal menjek érte)s még meg is kérdezi: Ráérünk nem? Szóval szivatós az idő. Vagy apa.


Vagy mikor anyut várjuk, én vezessek, én meg inkább elöbb elindulok, hogy ne kocsival kelljen sietni. Tudja, hogy egészkor jön ki anyu de ő már lényegtelen mennyivel elöbb értünk oda( 10-20 perc akár) leállítom a motort attól fogva 3percmúlva sóhajtozik, Jaj, hol van már? Hát nézd meg nem jön, Elment volna?

Mikor pedig anyám kiért IDŐBEN, Apu duzzog: Hol voltál eddig? Ilyenkor kell jönni? :D

2013. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk én vagyok ilyen:) A buszhoz, ami pl 4 óra után 5 perccel érkezik, én már 3 óra 55 perckor kint vagyok, de inkább előbb. Az órám 10 percet siet, hogy sehonnan se késsek el. A barátom mindig kinevet, amikor kikísér a buszhoz, még van vagy 20 perc (ő 5 percre lakik a buszmegállótól), én pedig "el fogunk késni! el fogunk késni!".
2013. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez tudod,hogy őrjítő! Ne bolondíts meg vele senkit!


A 7-es beszámolójának a felénél agybajt kaptam volna,így nem lehet élni.

2013. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabb, amikor valaki állandóan elkésik. Engem a pontatlanság őrjít meg.
2013. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!