Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg a férjemmel...

Hogy beszéljem meg a férjemmel, hogy én is szeretnék vezetni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyünk mindig egyértelmű számára, hogy ő vezet, kivéve persze ha a vendégségben iszik, mert akkor én.. De én is nagyon szeretek vezetni, és szívesen csinálnám is. Akárhányszor felhozakodtam vele mindig azt mondta, hogy az hogy nézne már ki, hogy ő ott ül az anyósülésen, amíg én vezetek. Többször megcsináltam, hogy együtt mentünk ugyan valahova, de én a saját autómmal mentem külön, de ekkor sem kapcsolt. Ti mit tennétek hasonló helyzetben?
2013. márc. 10. 22:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
17- Igen, nyilván sokkal bölcsebb lenne inkább kiverni a hisztit és rögtön el is válni azért, mert a férjem vezet és nem én.. Nem tudom miért lett ekkora divat minden problémára azt tanácsolni, hogy válj el, hagyd ott, stb, de érdekelne hányan lennének ekkora legények, ha velük történne mindez.Azért ez még nem válóok szerintem
2013. márc. 11. 13:08
 22/24 Bence_ ***** válasza:

Azért tanácsolják a válást, mert ezt az egy módszert ismerik. Ennek biztos a kimenetele. Nincs csalódás.

Másik embert megismerni, elfogadni. Ez az út macerás,munkával jár. Nehéz.

2013. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Menjetek gyalog :)


Viccet félretéve, igazából szerintem meg kellene tanulnod kezelni a férjed hisztijét (igen a pasik is tudnak hisztizni, de még hogy!)Amikor duzzogni kezd, szépen mondd el neki, hogy most egy három éves gyerek szintjére sikerült lesüllyednie és értse meg, mivel van annyi esze, hogy felfogja amit mondasz, hogy te szeretsz vezetni. Szerezzen neked örömet azzal, hogy hagy vezetni és nem hisztizik. Ha valami neki örömet okozna, azt te is minden bizonnyal hagynád (vagy megtennéd). Ha ennek ellenére sem hagyja, akkor egy tahó.

2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Te oda ő visszafele. Ha nem teszi meg tényleg nem vagy neki fontos. Fogadjunk hogy mosogatni sem mosogat!
2014. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!