Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg a férjemmel...

Hogy beszéljem meg a férjemmel, hogy én is szeretnék vezetni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyünk mindig egyértelmű számára, hogy ő vezet, kivéve persze ha a vendégségben iszik, mert akkor én.. De én is nagyon szeretek vezetni, és szívesen csinálnám is. Akárhányszor felhozakodtam vele mindig azt mondta, hogy az hogy nézne már ki, hogy ő ott ül az anyósülésen, amíg én vezetek. Többször megcsináltam, hogy együtt mentünk ugyan valahova, de én a saját autómmal mentem külön, de ekkor sem kapcsolt. Ti mit tennétek hasonló helyzetben?
2013. márc. 10. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Mentek külön. Hímsoviniszta....
2013. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Milyen pitiáner alak. Ennyit nem tesz meg a feleségéért.
2013. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%
No-no azért óvatosan... Én akkor érzem magam biztonságban ha én vezetek. Ülhetek akár ki mellet. + lehet, hogy a högy sem egy Fittipaldi... mindennek két oldala van.
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum, odafelé vezessen ő, visszafelé meg te, fifti-fifti.
2013. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen beülsz és Te vezetsz. Hogy alakul az ki hogy ő vezet? Beül és vezet? Akkor tedd Te is azt. Nehogy már akkor jó legyél amikor ő iszik, és ott egy "ingyen sofőr"!!!!!!!!!"hogy az hogy nézne már ki, hogy ő ott ül az anyósülésen, amíg én vezetek"

És amikor a vendégségben iszik? Akkor hogy néz ki? Na ne már! Állj a sarkadra!

2013. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
hármas, és az miért is egyértelmű, hogy a férj olyan jó sofőr? tudod, a férfiakra sokkal jobban jellemző, hogy azt hiszik,hogy szuper sofőrök, pedig a fenét. miért ne vezethetne a nő, és lehetne utas a férfi? szerintem is csak simán üljön be a nő vezetni.
2013. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
az meg pláne, hogy bezzeg, ha iszik, elvárja, hogy a nő vigye haza, akkor érdekes módon nem zavarja az anyóülés. menjen haza taxival, a feleség meg szépen hazavezet:)
2013. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Én is szeretek vezetni, de ha vele megyek, inkább nem vezetek, mert zavarja, ha fogom a sebváltót. Úgy meg hogy lehet vezetni, hogy mindig az utolsó pillanatban keresgélem a kezemmel, hogy hol a sebváltó.

Igazából nem is akarja, hogy gyakoroljam a vezetést, mert ő szeret vezetni, és nem akarja, hogy én vezessek.

2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nevelték belé hogy a férfi vezet nő az anyós ülésen kész passz. Én sem láttam soha anyámat vezetni apám helyett, igaz anyám utál vezetni csak akkor vezetett ha nagyon nagyon muszáj volt.

Én azért más vagyok, ha arról van szó mindig átengedem barátnőmnek a volánt, kivéve a fővárosban, ott azért jobb ha én vezetek, mert az még más világ, és a barátnőm sem szeret ott nagyon vezetni. De ha hosszabb útra indulunk főleg több órásra akkor óránként váltani szoktuk egymást.

2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Én is akkor érzem magam biztonságban, ha én vezetek, én nő vagyok.

A párom fantasztikusan vezet, de akkor is magamban bízom.

Vannak ilyen emberek.

2013. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!