Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem nem...

Mit tegyek ha a férjem nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés
NÉHA!! Elmegyek bulizni(kocsmába) van egy gyermekünk. 10év van köztünk és ha egy picit jól érzem magam a barátnőmmel egyből azt hiszi h vkivel szexeltem azért mentem el.. H tudnám ezt rendezni vele??
2013. márc. 9. 02:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Előjöttek az anyatigrisek és az önbizalomhiányos pasik... Kocsma és kocsma között is van különbség,jaj mekkora dolog,ha néha kikapcsolódik egy anyuka is.


Kérdező,csináltál valaha is olyasmit,ami miatt nem bízik meg benned a férjed? Mert ha igen,akkor az szívás,ugyanis akkor meg tudom érteni. Viszont,ha semmi oka nincs rá,akkor meg vagy tovább győzködöd,vagy mittudomén... Én egy időben inkább felhívogattam a pasimat fél-1 óránként,hogy jelentsem,mi a helyzet,hogy érzem magam és mit csinálok. Régen nagyon átverték és ezért volt velem is bizalmatlan,bár attól még tudom,hogy ugyanolyan ciki a dolog. De legalább mára már(eltelt a hívogatós időszak óta jó pár hónap) nem kell hívogatnom,végigalussza nyugodtan az éjszakát ha bulizok,nem támad rám,hogy biztos megcsaltam és őszintén kíván jó szórakozást,ha indulok a buliba. Szükségtelen harc volt ez,de nekem sikerült megvívni:D Talán nálatok is beválna. Bocsi,ha hülyeségnek gondolod,de nekem csak ez jutott eszembe hirtelen:)

2013. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért tényleg tisztázni kéne milyen kocsmáról van szó.

Mert nekem leszakadna a pofám, ha anyám a csövesek közé járna a talponállóba és egy feles kevertet kérne.

Viszont egy kulturált inkább pub jellegű hellyel nem gondolom, hogy probléma lenne.

2013. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Istenem! Vegyen már magából vissza az aki húúú dd leír meg anya vagyok és néha bulizok. Amúgy soha nem csaltam meg,nem adtam rá okot,h ilyen legyen, az a kocsma nem lepukkant..sőt! Am.meg 1évben 2*ha elmegyek,és ismerősök,fiatalok vannak ott! Ja és élő zene van. Ennyi. Hívtam magammal de nem jött.

Azok meg akik leírják az ilyen anyákat, Már bocsi a kifejezésért de KAPJÁK BE!

2013. márc. 9. 16:35
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez az Irásodból nem derült ki, sokan azt hitték, hogy fogatlan kocsma tündér vagy, mert a pubokat azért nem kocsmának nevezik.
2013. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Emberek, a kocsma nem feltétlenül egyenlő a talponálló kricsmikkel... valószínű nem azokra gondolt. Nők csoportosan egyébként sem szoktak odajárni, kivéve a nagyon csöves, műveletlen prolik, én meg nem feltételezem ezt a kérdezőről. És miért lenne egy söröző gázabb hely, mint vmi trendi szórakozóhely?...

És kben is, mi köze annak, hogy kocsmába ment-e, vagy jazzklubba, ahhoz, hogy a férje féltékenykedik rá? Ha azzal gyanúsítgatja, hogy félredug, akkor is azt tenné, ha vmi "nőknek társadalmilag jobban elfogadott" helyről jönne vissza fülig érő vigyorral a barátnőivel.


Kérdező: beszélj a férjeddel! Mondd meg neki, hogy nagyon megalázó és bántó, hogy nem bízik benned, és nem tettél semmit azért, hogy ilyeneket higgyen rólad.

2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!