Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermekágy után csak az...

A gyermekágy után csak az anyát látja bennem a férjem. Ez normális?

Figyelt kérdés
A férjem a szülés utáni hatodik héten, amikor már össze lehetett volna bújni, rájött, hogy egyelőre most csak az anyát látja bennem. Iszonyatosan csalódott vagyok. Imád, a gyereket is, de úgy véli, hogy most csak a babáé a testme. Ez normális? Járt már más is így?
2012. nov. 12. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Normális. Sok férfi ezt éli meg. Általában a szoptatás miatt alakul ez ki bennük. Sok megértés és annál is több beszélgetés a megoldás.
2012. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem meg nem normális.

Lehet becsajozott az ínséges időszak alatt.

Az én férjem nagyon várta, hogy leteljen a 6 hét, és összebújhassunk, mégis csak férfiból van.:)

Én szoptattam 1,5 évig, és nem jelentett problémát a szexuális életünkben.

2012. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő is várta, a lehetőség kapujában derült ki, hogy így érez. Nem az a csjozós típus...bár ki tudja...
2012. nov. 12. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem sem normális
2012. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg igenis lehet normális, mert miért ne élhetné meg a férfi is "furcsán" a helyzetet?

Ki tudja milyen pszichés folyamatok játszódnak le most benne. Ez pedig kihatással lehet a szexuális életre is. A szülés nagy dolog egy nőnek, de a férfit is érheti hirtelen sokként a baba érkezése, ami miatt nem tud átlépni bizonyos dolgokon.


Türelem és beszélgetés kell! Kérdezz rá, mondd el te mit érzel, és kérdezd meg mit gondol ő pontosan és ezen hogy lehetne változtatni!


Ja, és ne lovald bele a válaszok alapján magad abba, hogy akkor tuti gáz van, és ne hergeld magad. Csak a párodra figyelj, hogy megértsd.

2012. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! A szülés után a fellegekban járt, nagíon hálás volt az "ajándéknak". A munkája is nagyon stresszes, én sem igazán könnyítem meg a dolgát. Mondtam neki, hogy hiányzik a szex, a közelsége, azt mondta neki is, de nem tud mit tenni....reméli, hogy hamar elmúlik. Én is! Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 12. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell mindjárt megcsalást emlegetni, erre ne is gondolj! Akit ezért megcsalnak, hát ott már más baj is van, ennyi időt bőven kibír egy normális férfi. Legyél egy kicsit türelemmel! Változni fog a dolog.
2012. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem normális. Én nem mondom, hogy megcsalt,de ez szerintem komoly probléma, amit, ha záros határidőn belül nem tudtok megoldani, tönkreteszi a házasságot. Ne törődj bele, hogy hát most ez van, majd feldolgozza. Beszéljetek erről, próbáld "elcsábítani", de tényleg ne hagyd ennyiben.
2012. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes, aki nem azt írta, hogy ez normális azt lepontozták. Remélem majd a felelősséget is vállalják az okosok, ha tönkremegy a Kérdező házassága, mert nem tett semmit.
2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Köszönöm mindenkinek a válaszát....remélem minden rendeződik hamarosan.
2012. nov. 13. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!