Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermekágy után csak az...

A gyermekágy után csak az anyát látja bennem a férjem. Ez normális?

Figyelt kérdés
A férjem a szülés utáni hatodik héten, amikor már össze lehetett volna bújni, rájött, hogy egyelőre most csak az anyát látja bennem. Iszonyatosan csalódott vagyok. Imád, a gyereket is, de úgy véli, hogy most csak a babáé a testme. Ez normális? Járt már más is így?
2012. nov. 12. 12:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy normális, az nem azt írta, hogy a kérdező ne tegyen semmit. Lehet jönni azzal - meg azzal okoskodni - hogy a férj egy idióta és biztos megcsal, és tuti gáz van, de mielőtt a kérdezőt felhergelitek, érdemes lenne a párra bízni, hogy elbeszélgessenek. S pl. én aki azt írtam normális a helyzet, hozzátettem, hogy a végére kell járni, beszélgetni kell.

Ja, és vállalom, amit írtam. Ha emiatt/miattam/miattunk válnak el - kérdező, de nem hiszem, hogy így lesz - akkor a kapcsolatuk már rég rossz volt.

2012. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!