Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem nem...

Mit tegyek ha a férjem nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés
NÉHA!! Elmegyek bulizni(kocsmába) van egy gyermekünk. 10év van köztünk és ha egy picit jól érzem magam a barátnőmmel egyből azt hiszi h vkivel szexeltem azért mentem el.. H tudnám ezt rendezni vele??
2013. márc. 9. 02:38
1 2 3
 1/25 intrepid ***** válasza:
12%
Korábban kellett volna kihancúrozni magadat, nem gyerekszülés után. Hány évesen is mentél férjhez? Párodnak meg úgy kell neki, kellett a fiatal pipihús, akkor most örüljön neki!
2013. márc. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Már bocsi, de attól, mert valakinek gyereke van, még eljárhat alkalmasint szórakozni.


Ha a férjed nem bízik meg benned, akkor a kapcsolatotok alapjaival van a probléma.

2013. márc. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Kocsmába járni, és a gyereket otthon hagyni egy anyának elég durva! Jogosan nem bízik meg benned a férjed. Menj el nappal a barátnőiddel, de ne kocsmába járj a részeg férfiak közé!
2013. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne mehetne el??????

ha az apja vigyáz rá,vagy valaki akkor néha miért ne mehetne? ha valaki anya akkor már ki sem teheti a lábát a házból vagy mi a csuda?? bírom,azt hiszik az emberek ha valaki szült,és gyereke van akkor csak robotolnia kell,és mást nem is kell csinálnia.. MINDENKINEK KELL A KIKAPCSOLÓDÁS!!. amúgy meg ha a férjed azt hiszi hogy megcsalod,akkor nagyon nagy gond lehet ott.. ez az első házassága? mert ha nem lehet h az ex megcsalta és ezért ilyen.. ezt megkell vele beszélni,hogy neked is jár a kikapcsolódás.. igaz lehet nem kocsmába kellene menned :))

2013. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Elmehet egy anya is szórakozni, de NEM kocsmába! Még nappal sem tenném be egy kávé miatt sem kocsmába a lábam.
2013. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

"piphusi" :D

hát ez bolond :)

2013. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
és még el is írtam :)
2013. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem bízik meg, mert feltehetően attól tart, hogy a kocsmában megismersz egy hasonló korú férfit, aki esetleg még tetszik is neked. Kocsmában könnyen megeshet az ilyesmi és ezt a férjed is tudja. Remélem elég diplomatikus voltam. 44/f
2013. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Romkocsmába, vagy milyenbe? Nálunk az utca végén van egy, a 2 és fél éves gyerekem egy időben mindig berohant, hát kihozni is ciki volt. Azért ott sok alkesz, gáz pasi van. El nem tudom képzelni, nemhogy anyaként, de nőként se, hogy oda járjak szórakozni.
2013. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

szerintem itt a kocsma fogalma tisztázatlan. Egy sörözőről van szó? mert annak- anya létemre- a kerthelységében egy nyári estén szívesen söröznék a barátaimmal. Egy koszos lebujba meg nem szívesen lennék.

Egy éves kislány anyukája.

2013. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!