Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem nem...

Mit tegyek ha a férjem nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés
NÉHA!! Elmegyek bulizni(kocsmába) van egy gyermekünk. 10év van köztünk és ha egy picit jól érzem magam a barátnőmmel egyből azt hiszi h vkivel szexeltem azért mentem el.. H tudnám ezt rendezni vele??
2013. márc. 9. 02:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%

Hát elég gáz, h anya létedre kocsmákba jársz, az meg még inkább h van aki pártolja, h jól teszi.

Szerencsére az én menyasszonyom különb.

2013. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%

Azokra a nőkre gondolok, akik házasok vagy még nem azok, de terhesek lesznek a szeretőjüktől és a párjuknak nem mondják el, h mi a szitu, sőt végignézik, h a pasi felneveli abban a hitben, h az övé.

H van ehhez gerincük?

A férfi ha másnak csinál gyereket azért az ugye nem olyan, mert a feleség azzal a gyerekkel nem kerül kapcsolatba, jobb esetben soha nem is látja, legtöbb esetben még a férfi sem szerintem.

Azért kérdezem, mert amerikai ismerősömmel a háborúról beszélgettünk és mondta, h kint nagyon magas a kakukkfiókák száma, mert ugye a férj kint harcol, az asszony meg otthon hetyeg más férfiakkal, holott egy felmérés szerint a katonák 90%-a a pénz miatt ment ki, amivel a családját akarja segíteni.

Erről meg az jutott eszembe, h más kontinenseken meg tök alap, h mondjuk 4 gyerekből 1 nem az övé.

2013. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
20%
Az előzőnek /kettőnek/ (34%-os) teljesen igaza van.
2013. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Szertinem jobb lett volna, ha úgy fogalmazod meg, hogy söröző, vagy borozó... Lényeg ugyanaz, csak más a hangzása.

Egyesek meg érdekesen gondolkodnak, azokról a nőkről, akik már szültek. Komolyan más szórakozásuk nem lehet, csak az, hogy havi egyszer elmennek sütit zabálni (persze szigorúan csak naplemente előtt) egy barátnőjükkel?

SAjnálom azokat, akiknek a hátralévő életükre ez az egyetlen szórakozási lehetőség...

2013. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
Millió szórakozási lehetőségem van, de még gyerek előtt se jártam talponálló kocsmába.
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Azt azért nem ártana tisztázni,hogy van oka nem bízni benned?Mert,ha már történt valami "törvényellenes" akkor én se tartanám jó ötletnek ezt a szórakozzunk dolgot.


Beszélj vele mindenképpen,abból nincs baj.Lehet,csak félt,a kocsma nem mindig biztonságos.Vagy például nem akarja,hogy túl sokat piálj...Ezen nincs mit kertelni,kérdezz rá:)

2013. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Mi olyan kocsmába szoktunk járni, ahová csak huszonévesek járnak, nagyon szép a berendezés. Lehet venni legalább 20 fajta koktélt, teákat, töményet, sört stb. Nagyon jó beülni oda, zsong az élet, mert főleg egyetemisták járnak oda, van csocsó, billiárd. A többi kocsma is ilyesmi, max. kisebb, ahová járunk, de szintén huszonévesek, max 30 veszik birtokba.

Nem értem a sok begyöpösödött barmot, aki azt hiszi, hogy egy kocsma csak az a tipikus lezüllött hely lehet, alkoholista öregemberekkel. Igen van ilyen is, de nálunk (Szeged) pl. rengeteg kocsma van fiataloknak, akik kikapcsolódásra, beszélgetésre vágynak egy nyüzsgő helyen.

A másik az, hogy akinek gyereke van, még nem kell ott rohadni a gyerek mellett 18 éves koráig, nyugodtan el lehet menni kikapcsolódni, sőt szerintem muszáj is elmenni, jó érzés kikapcsolódni, lazítani a barátokkal, ahelyett, hogy a gyereket hajkurásznánk 24 órán keresztül. Ha csak ez menne, akkor minden anya belefásulna az otthon ülésben és abba, hogy csak a gyerekkel lehet nagykoráig. A kicsinek végképp semmi baja nem lesz, ha otthon pár órát az apja vigyáz rá, aztán meg fordítva, vagy esetleg a nagyszülők. Legyetek már NORMÁLISAK emberek, túl sok a gyakorin a megkeseredett idióta, aki zúdítja a baromságait.


Sehogy sem tudod rendezni, hogyha a szó nem elég. Vidd magaddal őt is, gyereket bízzátok a nagyszülőkre. Havonta párszor nyugodtan meg lehet csinálni, a férjed is megnyugodna.

2013. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem árt tisztázni a konkrét, mert lehet egy lerobbant, alkeszekkel teli talponállótól kezdve egy színvonalas, élőzenés pub is.
2013. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

tény és való, a kocsma szónak van egy elég negatív felhangja. mi is inkább sörözőnek, pubnak hívjuk, mert kicsit más képet fest idegenek előtt, nem leszünk rögtön tróger alkesznak elkönyvelve. :)


nem is tudtam, h a kocsmákban lehet bulizni... mi szórakozóhelyre járunk, van olyan kisgyerekes anyuka ismerősöm aki néha jön velünk, addig apa vigyáz a kicsire, anya meg táncol egy jót.

ha nem bízik benned, akkor bizonyára adtál rá valami okot. ha szimplán betegesen féltékeny, akkor küldd el kezelésre.

2013. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván magából indul ki a férjed. Nem bírja elképzelni, hogy valaki (te, a felesége) nem lép félre, mikor szórakozik.

Akik pedig szerint egy anya nem szórakozhat néhanapján az vegye kölcsön a másik gyerekét egy hónapra. :)

2013. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!