Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek komolyan megbocsájta...

Feleségek komolyan megbocsájtanátok, ha egy csajt letapizni a férjetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18 Baxd meg.
2013. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
én nyakonverdesném a férjemet
2013. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az az én kérdésem, de ez nem. Egyébként gyerekkorom óta barátnőm, akkor még nem volt szajha :)
2013. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

én is jól letapiznám a fehérnépet, miközben azt kérdezném a férjemtől, h melyik része tetszett neki a legjobban? :P

azért a nő sem 100as, ha csak úgy egy idegennek hagyja magát fogdosni.

2013. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
SZERINTEM KAMU A KÉRDÉS! A 18.-IK ÉS NÉHÁNNYAL KÉSŐBB HONNAN TUD ILYEN KONKRÉT RÉSZLETEKET, AMIKET A KÉRDEZŐ NEM IS ÍRT LE????
2013. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
azért tudják, mert az én kérdésem alapján tette fel, amit nyilván a többiek is olvastak korábban...
2013. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az itt a baj, hogy páran nem olvasták az előző kérdést. A feleség "barátnője" egy szál tangában és elég kirívó topban várta a férjet, ő mászott rá a férje, hát ő meg istenem a nagy hévben megfogdosta a fenekét, aztán leáltt mert beugrott, hogy van neki felesége és szereti aztán otthagyta... egy szemét pasi élt volna a helyzettel és jól megdöngette volna a rib@ncot, de ő nem tetette, leáltt, bevallotta a feleségének. Szerintem nem válóok, és igen én is megbocsájtanám, mert volt benne annyi, hogy elém mert állni ami már magában nagy bátorság és bevallotta, hogy mi történt.
2013. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ÍGY KORREKT. SZERINTEM AKKOR VISZONT NINCS MIT MEGBOCSÁJTANI.
2013. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

" A feleség "barátnője" egy szál tangában és elég kirívó topban várta a férjet,"


És hol várta a férjet ilyen szerkóban? A férj mit keresett ott?

2013. máj. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!