Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántana ez Téged vagy nem...

Bántana ez Téged vagy nem foglalkoznál ezzel?

Figyelt kérdés

Ha Te pl. napokig készülnél a párod születésnapjára, előre eltervezed, hogy hogyan fogod elkészíteni a tortát, meglepetést szervezel, ajándékot veszel, majd amikor eljön a Te születésnapod, akkor nincs meglepetés, nincs ajándék, se valami étel.

Ez rosszul esne Neked?


2013. márc. 7. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mivel nem keres sokat, valami frenetikus ajándékot nem várnék tőle. Az esne rosszul, ha eszébe sem jutna, meg sem köszöntene.
2013. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem bántana.

Én ÉN vagyok. Ő pedig Ő a kettő nem ugyanaz a személy. Én tervezek, gondolkodom, szervezkedem, mert ilyen vagyok. Ő nem, ő másnap felöszönr, hoz egy szál virágot, mert ő meg ilyen.

Nem várom el, hogy mindenki olyan legyen mint én, azt csinálja amit én.

2013. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!