Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántana ez Téged vagy nem...

Bántana ez Téged vagy nem foglalkoznál ezzel?

Figyelt kérdés

Ha Te pl. napokig készülnél a párod születésnapjára, előre eltervezed, hogy hogyan fogod elkészíteni a tortát, meglepetést szervezel, ajándékot veszel, majd amikor eljön a Te születésnapod, akkor nincs meglepetés, nincs ajándék, se valami étel.

Ez rosszul esne Neked?


2013. márc. 7. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nagyon.Jó, én is tudom, hogy nem kell elvárni semmit a jótettért, de azért egy kapcsolatban szerintem ez másképp működik. Neki is éreznie kellett volna, hogy viszonozhatná, mert biztos nagyon örült.
2013. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mivel figyelmetlen velem. Ha valakiért odavagyok azzal ezt nem teszem meg...persze lehet 600 kifogás.
2013. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bántana. De szóltál neki előre, hogy pl. egy hét múlva, vagy két nap múlva születésnapod lesz.

Mert van akinek szita az agya, szelektív a memóriája, bizonyos dolgokat elfelejt, de nem rosszindulatból.

2013. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

NAgyon rosszul esne, és nem azért, mert bármit is elvárok.


Azért esne rosszul, mert úgy gondolom, hogy ha együtt vagyunk, egy párt alkotunk, szeretjük egymást, akkor bizony örömet akarunk okozni egymásnak - és ennek része a meglepetés, készülődés is. Maga a tudat bántana, hogy ő rám nem gondolt, nem az, hogy nem kaptam semmit.


(ha egyéb okokból: pl. rengeteg túlóra, pénzhiány, stressz, üzleti távollét, stb. nem készült volna, azt megérteném természetesen).

2013. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha azt hozná fel indoknak, hogy elfelejtette a születésnapomat, akkor ott vége is lenne a románcnak... Igen, nagyon rosszul esne. Persze nem mindenkinek van ötlete, ideje, kedve nagy felhajtást csapni egy szülinap körül. De az, hogy egy szál virág erejéig ne jusson eszébe sem, az azért nagy szegénységi bizonyítvány, érdektelenség, és udvariatlanság. Mindegy mivel magyarázza, ha egyáltalán vette rá a fáradtságot, hogy valami indokot kitaláljon.
2013. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Bántana is meg nem is.


Az bántana, ha annyit sem mondana, hogy boldog szülinapot. Nekem ennyi bőven elég, maga az, hogy tudja.


De az nem bántana, ha nem ugyanazt kapom vissza, amit adok. Én szeretek másnak örömet okozni, mindig megtalálom a tökéletes ajándékot. Nem kérek soha semmit cserébe, nekem ez az öröm elég.

2013. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha elfelejtette, akkor nem lenne gond. De ha tudta, és még azt se mondja fapapucs, akkor otthagynám. De azért ilyen bunkók nem szoktak lenni a pasik.

Nos ha veled ez történt, akkor szépen vond le a következtetést, hogy neked sem kell körülugrálnod őt. Ne adj többet mint amit kapsz és ne is remélj többet mint amit a másik önszántából jó szívvel adni akar neked!!! ez alapszabály, mert ebből nincs sértődés.

2013. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is rosszul esne, mert azt mutatná, hogy nem igazán érdeklem.
2013. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul esne,de nagyon csodálkoznék is,mert mindig mindenre jóval hamarabb készül,látom,hogy netet bujja,mit kapjak,szervezkedik,családdal együtt vagyok felköszöntve (ő is egyébként).

Elfelejtenie esélytelen,mivel neki kell tippet adnia anyukájáéknak,hogy mit kapjak,azt meg én súgom meg (így nincs felesleges ajándék,viszont tök jó teákat,harisnyákat,egyéb apróságot kapok).

2013. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Válóok nem lenne, de nem esne jól.

Megelőzésben hiszek. Aki rendszeresen hajlamos elfeledkezni a szerettei jeles napjairól, azt előtte emlékeztetném, úgy biztos nem fogja elfelejteni.

Ajándékozásban béna vagyok, ebből kiindulva az is jólesik, ha valami sablonos aprósággal köszönt fel, mert legalább gondolt rám.

Mondjuk az én barátom nem ilyen, a dátumok megmaradnak a fejében.

2013. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!