Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar vagy titeket...

Csak engem zavar vagy titeket is bántana?

Figyelt kérdés
A feleségem szüleinél akármelyik helységbe lépek(fürdő kivételével)szinte mindenhol olyan fotókba botlok ahol a volt párjával ölelkeznek fotokon,és a volt férjével is ki vannak téve a közös képek.Engem ez nagyon zavar.Az én szüleimnél nincsennek kipakolva a volt barátnőimről képek,ami volt azt levették amikor összejöttem a feleségemmel.Hozzáteszem,állitolag nem szerették egyik párját sem,miota szétmentek főleg nem.Akkor miért tették ki és miért nem veszik le?!
2011. máj. 2. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
engem is zavar. ha ráadásul nem is kedvelték őket, nincs is racionális magyarázat a viselkedésükre. te jó viszonyban vagy velük?
2011. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Engem is zavarna, bántana.

Beszéld ezt meg a feeségeddel.

2011. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 napietus ***** válasza:
94%
talán csak nemtörődömségből, vagy lustaságból. de tényleg tapintatlan dolog szerintem. a feleséged sem iztos, hogy szívesen emlékszik az előző (nem sikerült) kapcsolataira.
2011. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A feleségem már többször célzott rá hogy nem kéne,de terelték a témát és nem tüntek el a képek.Mondhatni az elejétől nem fogadtak el,először "csunyán",most ugy tünik igen,de érzem hogy csak szinészkedés...Pedig soha nem ártottam nekik
2011. máj. 2. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Időseknél van egy bizonyos rögzültség: "Ott egy fénykép volt eddig is, eztán is annak kell ott lennie!"

Meglehet, ha a fotót kicserélnétek (akár egy csokor virág képére), észre sem vennék. DE VALAMINEK LENNIE KELL, MERT EDDIG IS VOLT!!!!

2011. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Sógorommal volt ugyanez a helyzet. Anyósomék kb. 1 év elteltével vették le a "kritikus" fotókat. Nem tudom miért...pedig nem voltak már jóban az előző feleséggel, úgyhogy talán csak lustaság/figyelmetlenség volt az oka.

Mindenképpen szólj a feleségednek, mert az lenne a gáz, ha ez őt nem zavarná.

2011. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom rögtön levette az ex fotóit a házasságunk után.

Szerintem is beszéld meg a feleségeddel vagy ne foglalkozz vele.

2011. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A feleségem tud erről.Csak kiváncsi voltam hogy kinek mi a véleménye,kezdtem ugy érezni hogy csak én viszem tulzásba,és a feleségemen is ezt érzem.Márnincs is kedvem elmenni a szüleihez.Ráadásul ismerem a nejem volt párjait és nem is tul jo a viszonyunk,ehez képest őket "kell néznem".Arra gondoltam hogy direkt engem huznak vele,persze rolunk 1közös kép sincs,nem kértek soha.Ha az én szüleimnél lenne ez,én szóltam volna neki ,és ha azt érzném hogy direkt csinálják,hogy bántsák a kedvesem,akkor levenném én őket.Bár nem egyforma a vérmérsékletünk.
2011. máj. 2. 10:32
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Sőt páromnak egy hosszabb kapcsolatának lett vége, amikor én képbe kerültem. iszonyat idegesítő volt, amikor jelenlétemben a nőről beszélgettek. nyilván része volt az életüknek 10 éven keresztül, szerették tartják vele a kapcsolatot. Nincs is ezzel semmi bajom, mondtam is a páromnak, de meg lehetnek ezeket beszélni akkor is amikor én nem vagyok ott.
2011. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Az ő házuk, az ő dolguk. Eszembe sem jutna beleszólni, milyen képeket tesznek ki. A képeken az emlékeik vannak (a lányukról, az előző vejükről), az emlékeket nem veheted el.

Ha a feleséged tárolna ilyen képeket a ti lakásotokban, érteném, hogy ki vagy akadva. De az anyósodék fényképeihez semmi közöd nincs. Ahogy a feleségednek sincs köze ahhoz, hogy a te szüleid mit raknak ki, mit nem.

2011. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!