Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar vagy titeket...

Csak engem zavar vagy titeket is bántana?

Figyelt kérdés
A feleségem szüleinél akármelyik helységbe lépek(fürdő kivételével)szinte mindenhol olyan fotókba botlok ahol a volt párjával ölelkeznek fotokon,és a volt férjével is ki vannak téve a közös képek.Engem ez nagyon zavar.Az én szüleimnél nincsennek kipakolva a volt barátnőimről képek,ami volt azt levették amikor összejöttem a feleségemmel.Hozzáteszem,állitolag nem szerették egyik párját sem,miota szétmentek főleg nem.Akkor miért tették ki és miért nem veszik le?!
2011. máj. 2. 10:18
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és örülök hogy sokan ugy gondolják ahogy én is.

azért még várom a további véleményeket vagy tapasztalatokat ha esetleg másnál is történt ilyen

2011. máj. 2. 11:51
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen igazad van,hogy zavar téged a dolog, szerintem minden ép elméjű embert, aki szereti a párját, zavarna az ilyesmi.

Velem is volt egy eset, bár ebben nem játszanak szerepet a szülők:

A barátom és a volt barátnője még régebben felfestettek a barátom plafonjára (a kéz- és láb lenyomatukat) és igazából mindig is zavart, hogy az ott van.

Olyan hülyeségekre is gondoltam néha, hogy azért nem tünteti el onnan, mert még kötődik hozzá, eközben csak annyi volt, hogy ő egy lusta kismalac.

Egyetlen egyszer kellett kinyitnom a számat a kép miatt (mondtam a barátomnak, hogy rossz azt bámulnom , mikor az ágyon fekszem), már hozta is a sniccert és vágta ki azt a tapéta részt a plafonról.

Lényeg a lényeg, lehet, hogy a feleséged szülei is csak megszokásból hagyták kinn a fotókat.

Ettől függetlenül a feleségednek kéne a sarkára állnia.

Őt nem zavarja a dolog?

Nem értem, hogy miért csak célozgat a szüleinek a dologra, miért nem mondja ki nyíltan, mi a problémája?

én biztos, hogy hasonló helyzetben megmondanám a szüleimnek 8úgy, hogy még a páromat sem vonom bele a dologba): "Apu, anyu, engem nagyon zavarnak a képek, amiken x-szel, y-nal és z-vel vagyok, légyszíves tegyétek el őket, legalább akkor, amikor én itt vagyok.".

Ennyi.

L/24

2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!