Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar vagy titeket...

Csak engem zavar vagy titeket is bántana?

Figyelt kérdés
A feleségem szüleinél akármelyik helységbe lépek(fürdő kivételével)szinte mindenhol olyan fotókba botlok ahol a volt párjával ölelkeznek fotokon,és a volt férjével is ki vannak téve a közös képek.Engem ez nagyon zavar.Az én szüleimnél nincsennek kipakolva a volt barátnőimről képek,ami volt azt levették amikor összejöttem a feleségemmel.Hozzáteszem,állitolag nem szerették egyik párját sem,miota szétmentek főleg nem.Akkor miért tették ki és miért nem veszik le?!
2011. máj. 2. 10:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Én nem furcsállom, hogy emberek akik korábban szerves részei voltak az életünknek a falon lógnak. Nekem is kint vannak a volt barátnőimmel készült képek. Nem kudarcba fulladt kapcsolatok, hanem remek emberek.


Attól mert már nem vagyok velük, még szeretem őket és nem akarom kitörölni az emléküket.

2011. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem szt mondtam hogy oda sétálok a polchoz és átrendezem náluk,mármint anyosoméknál,de a szüleimnél venném a bátorságot,de ha mégsem akkor addig nem mennénk hozzájuk,amig le nem szedik,mivel ésszerü magyarázat nincs rá.ha én valakit utálok(ahogy állitolag ők az exeket)azt én nem csodálom napi szinten.Ha port töröl,leveszi,látja szoval nem ott felejtődött.ha az én gyermekem "bántja" majd a férje vagya felesége nem jol bánik vele és szétmennek,elválnak,biztos nem fogom kiteeni a képét a polcra
2011. máj. 2. 10:38
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen is zavarna és nagy taplóság szerintem. Nálunk mamának volt kitéve kép rólunk a volt párommal,amikor már rég valaki mással voltam,de nem tüntette el, úgyh fogtam és eldugtam a képet,oda ahol nem látja senki,ahova nem szoktak bejárni. Azóta ott van, nem rakja ki. Az a dolog elmúlt, kész, semmi helye nincs ott, főleg h mások is lássák. Oké h emlék,bár neki nem tudom ez miért oylan fontos, de akkor tegye fotóalbumba és őrizgesse ott, ne tegye ki h mindenki lássa.
2011. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
A feleségednek nem csak "célozgatni" kellene, hanem kerek perec megmondani, hogy " A Képeket, Bandiról és rólam, szedjétek már le légyszíves, mert se nekem, sem a Józsinak nem tetszik" és kész. Ennyi, ha ezek után sem szedik le, az már bunkóság. A feleségednek, egy kicsit határozottabban kéne kiállnia melletted.
2011. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
35%
jó, persze, én is írtam, nem szép dolog tőlük. nem vall jó modorra sem. DE: annyit nem ér, hogy ezen húzd magad. mondtad a feleségednek, jó, tud róla, de ha sokat zaklatod ezzel, azzal csak felidegesíted, vitát provokálsz, az mire jó? anyósodéknál ülj háttal annak a képnek és kész. nem kell ezt túlragozni.
2011. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez nem napi szinten téma.Látogatások alkalmával merül fel.elég nehéz lenne háttal ülni mivel bárhova nézek ezt látom,és bármennyire azon vagyok hogy nem érdekel már és nem nézek oda,csak arra húz a szemem.
2011. máj. 2. 10:45
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát az emlékeiket valóban nem lehet elvenni (mint ahogy valaki írta), de sajnos tapintatot sem adhatsz nekik.

Szerintem nem túl kedves dolog, ha a volt pasi kint van a képeken (és mondjuk nem csak 1-2 képen).

Igazából a feleséged szülei, tehát neki kell szólnia, ha ez nem tetszik neki. A szülőknek meg a lányuk kívánságát is tiszteletben kellene tartaniuk, még ha a tiédet nem is.

2011. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Keress kibúvót,és nemenjel addig míg kintvannak a képek,majdcsak észbe kapnak.Ha megkérdezik miért nem jössz?Megmondhatod:Hívják aki a képenvan!
2011. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem olvastam végig a hozzàszólàsokat, de én ùgy gondolom elsõsorban a feleségednek kellene szólni, hogy vegyék le a fotókat. Csak nem ezzel akarnak téged idgesiteni, vagy cikizni.
2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tapintatlanságnak érezném a szülőktől, nem is értem miért hagyták fent azokat a képeket. De nem szólhatsz bele, az ő házuk. Úgyhogy maximum annyit tehetsz, hogy megpróbálod nem figyelembe venni, bár tudom, hogy ez nem könnyű.
2011. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!