Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? MÁR ELEGEM VAN!

Mit tegyek? MÁR ELEGEM VAN!

Figyelt kérdés
Anyám külföldön dolgozik 14. jön haza apám este 9 óráig dolgozik reggel 5-től így hát a mamáméknál lakok.Ez nem is annyira nagy gond de mindig kiabálnak velem ok nélkül...Mondok példákat.: Mondjuk ma átjön a haverom bmxezni és mondtam direkt itt bent hogy kimegyünk az utcára biciklizni nem fogunk messzire menni max az iskoláig (2 utcára van tőlem a suli) és erre pár óra múlva kijön a nagynéném hogy mit keresek én arra azonnal menjek befele nem is szóltam hogy elmegyek erre mondtam hogy szóltam hogy megyek erre meg nem érdekli...Szobafogságot kaptam 1 hétig... 2 példa.: Reggel elmegyek a suliba 5 órám lenne erre kitalálja a tanár hogy ott kell maradni az 7. óráig.Hazajövök és kérdezik nem 5 órám volt? Mondom a tanár kitalálta hogy 7. óráig ott kell maradni.Erre meg hogy hazudok biztos cigizni voltam meg minden...Mondtam hogy hívja fel a tanárt de sz*rik rá...Ismét a nagynéném kiabált velem... 3 példa.: Matek órán a tanár ad feladatokat én elkezdtem csinálni őket erre elkezd szólogatni hozzám az egyik haverom hogy figyeljek már oda direkt nem figyeltem oda de addig b*sztatott míg oda figyeltem erre a tanár hogy ne oda figyeljek hanem csináljam a feladatot (kiabálva) mondom ne engem b*sszon már le azért mert az a balf*sz kiabál nekem...Csinálom a feladatokat erre letelt az idő ellenőrzés van...Kérdezte tőlem hogy mi volt ennek a válasza megmondtam a helyes választ kérdezte már tőlem a 4. feladatot amire azt mondtam hogy ezt nem csináltam meg mert nem értettem...Elkezdi a tanár csináljam meg most kint a táblánál...Mondom de ha nem értem akkor az azt jelenti hogy nem tudom megcsinálni...Erre elkezdi nem érdekli találjam ki hogy kell...Mondom legyen szíves elmagyarázni...Az volt a válasz hogy takarodjak ki a tábla elé és csináljam meg a feladatot mindenki előtt...Kimentem a táblához és felírtam hogy "A jó büdös k*rva anyádat miért nem tudod felfogni hogy nem értem a feladatot?" kaptam egy igazgatóit...Hazajövök és megmutattam az ellenőrzőm és mondtam ezt azért kaptam mert nem értettem a feladatot és a tanár nem magyarázta fel és ezt írtam a táblára... Erre megint én vagyok leb*szva hogy a tanár nem magyarázta el a feladatot...Közbe az befigyelt hogy az egész osztály nem tudta azt a feladatot de azért én vagyok a célpont velem kell kib*szni...Tudnék még ilyen történeteket mesélni de nem akarom már azt is leírni mert hosszú lenne...Mit tegyek? Nem fogok még 1 hetet itt eltölteni! Eltudnák szökni de nem tudok hova menni... AKI NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOL ÉS NEM NORMÁLIS VÁLASZT AD ANNAK AUTOMATIKUSAN ADOM A NEGATIVOT!
2013. márc. 7. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy édesanyáddal külföldre menj? Egyébként nem azért kaptál igazgatóit mert nem értetted a feladatot, ugye tudod??
2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Adhatod nekem a negatívot, de megérdemelted az igazgatóit! Ezek alapján jó problémás gyerek lehetsz! Ilyet kiírni a táblára azért durva, akkor is ha ne neked volt igazad.
2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
91%

Nem vagy semmi...Én is mindig az igazgatóit látogatom..De azért nem kva anyázom le a tanárom...

Te nem vagy normális..

2013. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor kéne a vesszőpálca kézre, mert a sok taknyos nem tudja hol a helye, el vannak kanászodva.
2013. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
"negatívot adok" micsoda visszatartó erő :DDDDDDD
2013. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem írtál volna ilyet az ablakon szálltál volna ki tuplaszaltóban apukám!
2013. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
mármint duplaszaltóban
2013. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Előszöris hány éves vagy?

Nem vagy kicsit elszállva magadtól?

Megtudom lehet érteni hogy miért fognak ilyen szigorúan. Oké velem is r*hadékok voltak általánosba a tanárok, de nem anyázunk senkit!!!

Mit képzelsz magadtól?

Az is szánalmas dolog, hogy nem tudod elfogadni a mások véleményét..'adom a negatívot'.. na hajrá. kéremszépen a piros mancsot.

15/L

2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Viselkedj normálisan.


1. példa: ne "bejelentsd", hogy ide mész, hanem kérj engedélyt, hogy elmehess, valamint hogy mikorra kell hazamenned.


2. példa: amikor szól a tanár, hogy ott kell maradnod, a következő szünetben telefonálj, hogy ez és ez van, ekkor és ekkor tudsz menni.


3. példa: ne trágárkodj. Tanárral se, meg úgy egyáltalán se. Ha pedig kiküld a táblához, legyél közreműködő. Kezdd el a feladatot, lássa rajtad, hogy meg akarod érteni, és amikor elakadsz, akkor kérj segítséget. Ez a helyes eljárás. Valószínűleg a tanár is ezt szerette volna, mert így el tudja magyarázni az egész osztálynak.



Nézd, nem tudom, ki vagy, elhiheted hogy nem szekálni akarlak. De abból, amit leírtál, egyértelmű hogy a hiba sajnos a te készülékedben van.

2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
92%

Igazából sajnállak, elég szar dolgok ezek... Kissé szélsőségesen levont következtetéseim:

1. példa: a nagynénéd bunkó

2. példa: a nagynénéd egy nagy bunkó

3. példa: a tanárod és Te is egy nagy bunkó vagy


Szerintem ezt az egy hetet simán kibírod úgy is ha meghúzod magad.

2013. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!