Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom beállított azzal,...

A húgom beállított azzal, hogy egy hónapra ide költözne ! Ezt meg, hogy gondolta?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk egy fél éve.

De értitek,semmi telefon,hogy jönne..Csak egyszerűen kopogott a cuccaival és kijelentette,hogy itt lesz egy kis időre.

A párom még nem is tudd róla,mivel elmentek horgászni a haverjaival..

Most itt a vendég szobában rendezkedik be..

Annyit mondott,hogy nem tudd otthon meglenni mivel állandó balhéi van anyuékkal...De ez akkor se ok,hogy ide jön..

Én nem nagyon örülök neki a párom se fog..Anyuék is kivannak,hogy most mi van vele..Előbb hívtam fel,hogy itt van..Kérdeztem mi volt otthon,annyit mondtak,hogy elhagyta a barátja,meg bukásra áll,meg az állandó nézeteltérései velük...

Szóval, mi lenne a legjobb? Egy kis időre maradjon?Kiszellőztetni a fejét?

Mi lenne a helyes?

De ha itt is maradna,akkor is valamit valamiért..tanulnia kell,hogy vigye valamire...

Ki mit tenne?

A húgom 17 én 21 a párom 22 éves!


2013. márc. 7. 19:42
1 2
 11/19 Ditta323 ***** válasza:
76%
Ha hozzám jönne öcsém, hogy beköltözik picit megengedném neki sőt párom se mondaná, hogy nem.
2013. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap szerintem belefér. Ha az ember hirtelen felindulásból indul "elköltözni" nincs ideje egyeztetni, hogy megengeded-e. Utána pedig próbáld haza terelni.
2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy pár napig igen maradhat de az egy hónap az sok.

Otthon van a helye.A párom belegyezett ha ez csak ideglenes.

2013. márc. 7. 20:05
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Tini hiszti, hagyátok költözni de keményen csesztesétek

szimplán nevelő célzatal hogy megtanulj nem fut el a próblémák elől ha most nem érzi ezt örökre megmarad hisztis kisláénynak.

2013. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

nem tudom más hogy van vele, de én imádom a hugomat, és ha szó nélkül állítana be, hogy itt maradhasson egy ideig, minden szó nélkül itt lehetne...úgy jár ide, mint ha itt lakni...bármikor..és azt csinál, amit akar......és ha ez fordítva lenne, is így lenne...én is számíthatok rá bármikor...és nem kell előre szolnom, hogy figyelj, bajban vagyok...vagy megyek, mert rossz..ott vagyok, és kész...de ez lehet, hogy csak nálunk van igy...

24L

2013. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15: nálunk is így van. Csak az én húgom nem azért jön hozzám, mert unja, hogy JOGOSAN cs eszegeti anyukám. Mondjuk ő szorgalmas, szóval nem is látok erre esélyt. Ha összevesznének mondjuk olyanon, hogy neadjisten anyukámnak nem tetszik a barátja, akkor jöjjön nyugodtan, kell valaki, akivel beszélgethet. 19L
2013. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is úgy van mint a 15-nél. Még kulcs is van a házunkhoz, akkor jön, amikor akar, nem kell bejelentkezni.


Szóval szerintem egy pár napig simán elfér, addig beszélgess el vele.

2013. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy fog egy hónapig maradni ! azért mondta mert ideges volt.. nem értem hogy miért akkora probléma , hogy kicsit elmenekülne a problémáitól..17 ées, tini még ! A testvére vagy.. nyilván azért ment hozzád , mert azt hitte hogy rád számíthat.. pár napot fog maradni.. többet úgy se maradna, mert hiányozna neki a szobája a dolgai stb.. de nagyon elszomorító néhány kommentelő hozzáállása is.. ha én lennék a hugod, és ezt elolvasnám, tuti hogy abban a pillanatban elmennék tőletek, és többet nem kérném a segítségedet.. kicsit szégyelld magad..
2013. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én akkor is szívesen látnám, ha jogtalanul jönne hozzám...hisz nem véletlenül jön hozzám...de a mi kapcsolatunk más..nekem nem kell elbeszélgetnem vele, mert elmondja, és én elmodnom, ha sztem badarság, amit csinál...de ettől függetlenül maradhatna...lehet, hogy pár nap pihi, messzebb a szülői háztól jo lenne..az én hugomnak is sikerült megbuknia egyszer év végén..egész nyárra szobafogságot kapott..és hiába tudtam, hogy jogos, nem egyszer könyörgtem én anyuéknak anno, hogy egyszer egyszer jöhessen velem legalább bulizni...bár mi egyidősek vagyunk lényegében...egy év és két honap van közöttünk..ha bajunk van általában ugyanolyasmi...de hát mindegy...ha jogos, ha jogtalan..hozzám jöhetne...szo nélkül...

24L

2013. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!