Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan szituban,...

Voltatok már olyan szituban, hogy már majdnem mindenki azt gondolta rólatok, hogy elment az eszed?

Figyelt kérdés

Én most ugy érzem hogy lassan mindenki "örültnek" tart, de igazat megvallva nem érdekel, mert nem és kész!

Az én életem, én mindig csinálok valami őrültséget és igy érzem jol magam!!

Csak azt akarom hogy boldog legyek! És mindig valamai jobbat keresek, amint van egy jobb dolog én odébbálok és inkább csinálom azt,..ez igaz munkára is, meg párkapcsolatra is..

Jol teszem??

Most bánkodjak utolag hogy elvesztegettem a drága időmet??

Jeeah :)


2010. márc. 3. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de akkor valóban el is ment az eszem..
2010. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah még annyi, hogy szivesen elolvasom bövebben is a szitukat, ki mit csinált stb,..az enyém elég ritka, de mivel az én szitum ezért ezt érzem a legkinosabbnak,..de nem is ez a lényeg,..a ti történetetekre vagyok kiváncsi!!
2010. márc. 3. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így! Elég sok pénzt spóroltam össze! Mindenki azt várta volna tőlem, hogy majd veszek magamnak egy lakást, de nem tettem! Úgy gondoltam, hogy túl fiatal vagyok! Inkább utazgatásra, szórakozásra költöttem! Bár miután elfogyott a pénzem, volt egy nagyon kemény időszakom, de összeségében nem bánom, mert olyan élményeket szereztem, amikben már valószínüleg sosem lesz részem! Végülis az ember csak egyszer fiatal! Nem biztos, hogy ha saját lakásban élnék, boldogabb lennék!
2010. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

woow ez azért jo mert hasonlo a szitu

mondjuk annyi nincs hogy házat vegyek..de nincs kedvem itthon vállalkozgatni..inkább kimegyek külföldre,..25 vok :) pasi és egyedül, tehát indul a cool tura :D

addig kell világot látni amig lehet,..valamit dolgozok odakinn ..tanulok nyelvet(amugy van középfoku angolom meg diplomám is ) de egyszerüen naah szoval értitek :)

2010. márc. 3. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez akkora orultseg??? a leirasod alapjan valami szuper izgalmas dologra gondoltam...
2010. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennél sokkal bonyolutabb :) de nincs kedvem leirni :D
2010. márc. 3. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

en is ilyen vagyok. elni akarom az eletemet, amiben nem fog megakadalyozni senki es semmi. sem beskatulyazni nem fognak tobbet, mert nem atlagembernek hivnak, aki megszuletik, tanul, flortolget , dolgozik, meghazasodik, gyereke lesz, es a vegen meghal.

kesz fraszt kapok, mikor ezt kell hallanom...gyakran csak az elmenykeresesert csinalok hulyesegeket, es nem s banom meg. mindig extrem dolgokat csinalok, amik nem kis kockazattal jarnak. szerencsere mindig ki tudom huzni magam, ha bajba keveredek..^^ eshat udvozlom az osszes sablonembert(a vonatbol integetek): sziasztok. : ))

2010. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
JEAAH !! :)
2010. márc. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!