Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire értette az apja? Ez...

Ezt mire értette az apja? Ez mit jelent? és a srác miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

az egy srác osztálytársammal (nevezzük SZ-nek.)nagyon jóban vagyunk (én lány vagyok). É nekünk nem lesz tanítás pénteken szóval megkérdeztem h nem-e akar lógni valamerre.

akkor még bizonytalan volt...nem mondott biztosat, vagyis inkább húzta a száját.

rá is hagytam, gondoltam nem eröltetem.

de SZ tudja hogy bejövök L-nek a másik o-társamnak, persze nekem Lnem jön be, sőt SZ-el is csak haverok vagyunk.

Mégis mindig SZ hozza fel az L-témát, hogy L udvarol nekem stb. Holott nem is ő az éreintett benne, persze nem szól bele meg semmi, csak folyton kérdez erről valamit tőlem és szóbahozza. NEMÉRTEM MIÉRT


Ma volt szülői, elkisértem anyámat, ottvolt SZ is ő az apjával jött. szülői után még hülyültünk kint és SZ többször megölelt amin az apja csak mosolygott. Nagyokat röhögtünk, és énis sokat poénkodtam és láttam hogy az apja sokat nevet, de olykor rámnézett.

És nemrég mesélte SZ nekem msnen hogy az apja ilyetszól neki nevetve: "Ennek a kiscsajnak jónagy szája van"


2010. okt. 4. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:

jaj a 3.lényeg kimaradt:D:D

szóval:

SZ mondta nekem msnen hogy akkor elmegyünk mégis valamerre pénteken?:) és akár másokat is hivhatunk?

Mondom neki: "Ezt kérdeztem ma tőled, de nem válaszoltál:("

erre irja: "MIaz szomorú a kislány, hogy akkor nem válaszoltam?:) De most én hívlak téged:) szóval elugrunk valamerre?"

2010. okt. 4. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen bejössz SZ-nek, mit nem értesz? :)
2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de h h az apja ilyet mond rám? ezt hogy kell értelmezni?:$

és az apja h h nem lepődött meg h a fia ölelget? még mosolygott is:$ nemértem

2010. okt. 4. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem bejössz SZ-nek csak nem mondja.:)

Amugy is akart menni csak kérette magát.

L-t azért mondja mert biztos féltékeny.

Az apja tuti jó véleménnyel van rólad azért mosolygott,a megjegyzése pedig annak szólt,hogy talpraesett vagy,odamondod ha kell,valószinű mondta is a fiának,hogy okés vagy.

2010. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
1. vagyok, és pontosan úgy van, ahogy a 2. mondta. Az apja is "áldását adta" rátok, eddig is tetszettél neki, úgyhogy most már minden egyben van :)
2010. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

hát én nemtudom hogyan zajlik egy ilyen apja-fia dumaparti.

csak fura volt h az apja elölt megölelt SZ, amugyis megszokott, de az apjával mégcsak most taliztam 2.ra és nemis vágott pofákat a dologra meg semmi ilyen, megsem lepődött:Omég én éreztem magam zavarba a fia helyett:)

2010. okt. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!