Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Nem...

Mit csináljak vele? Nem értette meg a dolgot? Vagy neki is idő kell, hogy lehiggadjon?

Figyelt kérdés

a barátommal már lassan 1 hete szakítottam, nem szeretem, nem megy vele. Felajánlottam neki hogy lehetünk barátok/haverok. Elfogadta, mert ő engem még mindig nagyon szeret, és neki épp elég annyi is ha lát.

DE kb. naponta ir smst, hogy mizu velem, hogyvagyok stb. visszairok neki...

tegnap is felhivott, mert nyaralni van...beszélgettünk, de akinos témákat kerültük. Beállt a kinos csend, én meg elbucsuztam és letettem. erre irja smsbe, h :"Nemtudom miért kell lekezelőnek lenni...nemtudom mi a célod ezzel, de jo uton haladsz"

Nem tudom hogy hogyan viselkedjek vele...nem akarom megszakítani a kapcsolatot énsem.

De én már csak haverként tudok nézni őrá.

És ilyet ir smsbe este, hogy :"Azért 1 valamire kiváncis leszek, hogy oké hogy most probálkozunk egymás nélkül, de hogy ez kinek mennyire fog menni, és nemérdekel ha ez szánalmas, ez bennem van.joéjt."

Azért gondoltam hogy tartom vele a kapcsolatot, mert azért énsem utálom, meg őis szivesen lát, nem akartam ezzel rosszat. De akkor fogja fel, hogy mivan!


2010. júl. 13. 12:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

de mondtam neki teloba, hogy ha találkozunk nem akarok fura helyzeteket és nem akarom, h bármit is félre értsen. Erre mondta: "Mit értenék félre, hidd el megértettem, hogy külön vagyunk."

De az smsei nem ezt mutatják, vagy majd idővel jobb lesz? És megnyugszik? Vagy csak kedves akar lenni azért ir mégis?

2010. júl. 13. 12:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom ez a barátkozás nem működik addig, amíg valamelyik fél szenved. Szakítsd meg vele a kapcsolatot egy időre, ne beszéljetek, semmi sms. Ha válaszolgatsz, csak olaj a tűzre, mert ő még reménykedik. Keményen le kell zárni a dolgot, teljesen, nem megy máshogy! Így nem fogja fel, mi van, hiába mondja.
2010. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod még nincs túl rajtad,az lesza legjobb ha tényleg megszakítasz vele minden kapcsolatot
2010. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megbolondulnák ha a volt barátom sms-ket küldözgetne. Ha szakitottunk száljon le rolam. 15Ł
2010. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de én ezzel csak jót akartam:(

tényleg azthittem, hogy attól hogy szakítottunk még nemkell vele bunkónak lennem... Inkább leszek normálisabb és néha dumálunk, vagy összefutunk.

Annyira sajnálom ezt az egészet:( olyan kellemetlen ez a helyzet:( azthittem menni fog így:(

2010. júl. 13. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ne barátkozz vele!!! ez a legnagyobb hiba. legalábbis addig tuti ne amig nem heveri ki . szerintem ne erőltesd ezt a legyünk barátok dolgot, mert egyrészről így ő sem tudja lezárni, és neked sem hiányoznak az ilyen smsek és beszólások... ne tartsátok a kapcsolatot.
2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikusan az a nő vagy,aki szeret játszani a férfiakkal.Szakítasz vele,de ő még mindig szeret és te ezt élvezed,hogy még lohol utánad.Vagy pedig vagy olyan buta, hogy nem gondoltál a következményekbe és kis naívan azt gondolod, hogy "barátok"lehettek.
2010. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretek játszani senkivel sem!

Pont hogy furdal a lelkiismeret, mert tudom hogy enki nagyon rossz és sajnálom:(

2010. júl. 13. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezzel követted el a hibát, hogy ezt mondtad neki h legyetek haverok persze hogy elfogadja mert szeret... Nem lett volna szabad az smseire visszairni és telefonon sem kéne beszélnetek. Lehet hogy lelkiismeret furdalásod van de még jo hogy ir neked meg hiv mikor látja hogy vevő vagy rá. Nem szabad vele semmilyen kapcsolatba kerülnöd ezzel csak neki teszel rosszat mert ugye a remény hal meg utoljára..
2010. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én együtt éltem az akkori párommal. rájöttem, hogy már nem szeretem, nincs bennünk semmi közös, így költözzünk haza. ő nagyon szerelmes volt, vissza akart kapni. nem írt mindennap, de majdnem. meg e-mail, meg felhívott, aztán eljött hozzám,hogy nem bírja nélkülem. felajánlottam, hogy legyünk barátok, néha beszéljünk, néha talizzunk, de nem ment, mert nem bírt engem elfejteni, nekem meg megszólalt a lelkiismeretem, hogy ezt nem így kellene, így csak neki rosszabb. így felhívtam, hogy találkozzunk. megmondtam neki, hogy többé nem írok vissza neki, ne is keressen, ne hívjon, ne írjon. nem akarok barátkozni, jobb lesz neki is így egy idő után. aztán még talán egyszer vagy kétszer írt és azóta sem. azt tudom, hogy sokat szenvedett miattam, de aztán talált egy csajt, azóta van 2 gyereke. szóval hidd el, lehet fájdalmas lesz neked is meg neki is, de muszáj megmondanod neki, hogy nem lehettek barátok. add meg neki a lehetőséget, hogy minél hamarabb túl tegye magát rajtad, minél hamarabb találjon egy új szerelmet, ahogyan te is. lehet, hogy nehéz lesz eleinte, sőt biztos, de nem szabad felvenned, ha hív, nem szabad írnod neki. semmi. így lesz a könnyű, majd meglátod!
2010. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!