Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értette a nővérem, hogy...

Hogy értette a nővérem, hogy a "családi életét nem akarja tönkretenni"?

Figyelt kérdés

A szüleim elmentek itthonról 5 napra. Egyedül voltam itthon, és egyik éjszaka valaki kinyitotta a kapunkat....Én ettől nagyon betojtam mikor reggel megtudtam, ezért már nem mertem egyedül itthon aludni, de a házat sem akartam itt hagyni, mert féltem attól, hogy visszajönnek akik kinyitották a kaput.

A nagyim azt tanácsolta, hogy akkor legalább 1 éjszakára aludjon itt a sógorom, hogy ne féljek. De erre a nővérem meg teljesen kikelt magából, hogy ő nem akarja hogy a békés és boldog családi életük tönkremenjen...

Nem értem egyszerűen, hogy ettől miért ment volna tönkre a családi életük. Lassan 10 éve élnek együtt, van 2 kisgyerekük, szeretik egymást. Féltékeny rám a nővérem, vagy mi? Mert ha igen, akkor szerintem nem normális...


2010. jún. 9. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülyén hangzik. De felismerem benne az alkalmazkodás hiányát. Itt nem a családi béke a fontos, hanem az ő bejáratott élete. Nem tudja elfogadni a kényszerű változást, ha nem ő gondolta, tervezte. Szóval színtiszta önzés.
2010. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nővéred önző és gondolhatna rád, hogy félsz egyedül. Én a helyében átmennék hozzád, apuka megtudja oldani a gyerekeket egy éjszakára egyedül is. És akkor nem féltékenykedhet! Kérd meg őt, a kapura meg keress othon lakatot, biztos van a pincében vagy valahol.
2010. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Az - Ördög nem alszik - gondolja magában a nővéred. (és igaza is van) Nos, ott vagy te, aki fiatalabb mint ő, feltételezhetően kívánatosabb, hiszen nem szült 2 gyereket, na és a tiltott gyümölcs. A nővéred nagyon is a földön jár, tudja, hogy egy férfiben sem szabad 100%-osan megbízni. Nem rád féltékeny, csak ismeri a kísértés fogalmát, és nem kockáztat.

Ez esetben az lenne a legjobb, ha őt kérnéd meg, hogy aludjon nálad, ha félsz. Akkor eloszlathatod minden aggályát. Feltéve, ha valóban nem a férj elcsábítása volt a célod.

2010. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de harmadik hozzászóló azért ezt kikérem magamnak, hogy el akarnám csábítani a férjét. :O

1. A nővérem férje.

2. Nem én találtam ki, hogy aludjon itt, hanem a nagyim. Nekem eszembe sem jutott volna.

3. 10 éve ismerem, 9 éves korom óta.


Egyébként ez nem most volt hanem egy pár hete, de még mindig nem tudok rájönni arra, hogy ezt miért mondta...

2010. jún. 9. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az én férjemet kérné "kölcsön" egy éjszakára a kishúgom, hááát nekem is megfordulna a fejemben. Nem azért mert nem bízok a húgomban, hanem mert tudom milyenek a férfiak, ha kísértésnek vannak kitéve. Amúgy, hány éves vagy?
2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de nem is egy ilyen hűde dögös, nagymellű, szőke csaj aki majd csábítgat. :D
2010. jún. 9. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
én odaadnám a férjemet a hugomnak ha lenne férjem...mármint ebbe a szituba...sőt én is mennék...sztem ebbe semmi para...bizok a hugomban és a páromban...ha meg annyira akarnának egymástól valamit már megtörtént volna...
2010. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!