Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Nem...

Mit csináljak vele? Nem értette meg a dolgot? Vagy neki is idő kell, hogy lehiggadjon?

Figyelt kérdés

a barátommal már lassan 1 hete szakítottam, nem szeretem, nem megy vele. Felajánlottam neki hogy lehetünk barátok/haverok. Elfogadta, mert ő engem még mindig nagyon szeret, és neki épp elég annyi is ha lát.

DE kb. naponta ir smst, hogy mizu velem, hogyvagyok stb. visszairok neki...

tegnap is felhivott, mert nyaralni van...beszélgettünk, de akinos témákat kerültük. Beállt a kinos csend, én meg elbucsuztam és letettem. erre irja smsbe, h :"Nemtudom miért kell lekezelőnek lenni...nemtudom mi a célod ezzel, de jo uton haladsz"

Nem tudom hogy hogyan viselkedjek vele...nem akarom megszakítani a kapcsolatot énsem.

De én már csak haverként tudok nézni őrá.

És ilyet ir smsbe este, hogy :"Azért 1 valamire kiváncis leszek, hogy oké hogy most probálkozunk egymás nélkül, de hogy ez kinek mennyire fog menni, és nemérdekel ha ez szánalmas, ez bennem van.joéjt."

Azért gondoltam hogy tartom vele a kapcsolatot, mert azért énsem utálom, meg őis szivesen lát, nem akartam ezzel rosszat. De akkor fogja fel, hogy mivan!


2010. júl. 13. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

oké:(

csak az az igazság, hogy ő elmondta nekem, hogy sosem leszek neki közömbös, ezt ne is várjam el tőle. És nem akar más lányt, mert nem kell neki senki más, nálam jobb ugysincs.

Nekem egy darabig tuti nemkell sem pasi, sem kapcsolat. Besokalltam:S

2010. júl. 13. 15:39
 12/12 A kérdező kommentje:

teljesen kivan kelve magából...ordit velem... mindenért engem hibáztat. hisztizik szó szerint. Olyan dolgokat hántorgat fel, amit nem kéne...

És ilyeneket mondd, hogy "Neked tudnod kellett volna, hogy ez lesz...de én futottam utánad...hülyitettél" Sosem hülyitettem... hivogat, bunkózik velem, smseket küld...mindefélét összeirogat. egyszer irja, hogy szeretne visszakapni, másszor meg "csá havert"

miez???

2010. júl. 14. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!