Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom beállított azzal,...

A húgom beállított azzal, hogy egy hónapra ide költözne ! Ezt meg, hogy gondolta?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk egy fél éve.

De értitek,semmi telefon,hogy jönne..Csak egyszerűen kopogott a cuccaival és kijelentette,hogy itt lesz egy kis időre.

A párom még nem is tudd róla,mivel elmentek horgászni a haverjaival..

Most itt a vendég szobában rendezkedik be..

Annyit mondott,hogy nem tudd otthon meglenni mivel állandó balhéi van anyuékkal...De ez akkor se ok,hogy ide jön..

Én nem nagyon örülök neki a párom se fog..Anyuék is kivannak,hogy most mi van vele..Előbb hívtam fel,hogy itt van..Kérdeztem mi volt otthon,annyit mondtak,hogy elhagyta a barátja,meg bukásra áll,meg az állandó nézeteltérései velük...

Szóval, mi lenne a legjobb? Egy kis időre maradjon?Kiszellőztetni a fejét?

Mi lenne a helyes?

De ha itt is maradna,akkor is valamit valamiért..tanulnia kell,hogy vigye valamire...

Ki mit tenne?

A húgom 17 én 21 a párom 22 éves!


2013. márc. 7. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha van vendégszoba akkor nem akkora gond, pár napig még beengedheted, de aztán rakd ki, hogy ne nőjön a nyakadra. Egyébként beszélj vele, hogy mi a gond, és próbálj neki segíteni. Ha nincs akkora gáz és jóban van a szüleivel, akkor ez csak 1-2 nap lesz. 17 évesen különben is vannak nagy kiakadások...
2013. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet nem lehet csinálni. Most küldd haza, aztán beszéljetek erről. Elsősorban te és a párod, aztán a többiek.
2013. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Még egyenlőre az van amit anyádék mondanak neki.Én össze pakoltatnám vele a cuccait és irány haza.Nehogy már még neki álljon feljebb költözik most ép hozzád ,mert nem tanul nem tetszik otthon.Zavard csak haza,vagy anyádék menjenek érte
2013. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd hagy legyen egy-két hónapot.

Szerintem egy hónap és visszamegy. Ugyanis semmi pénze, és gondolom kellesz neki majd ruha.. ha két pénzt tőled ne adj neki! Max 300ft, ami pl.buszpénz.

Aztán ha nem akar majd hazamenni akkor szépen mond meg neki, hogy szeretnél a barátoddal KETTESBEN élni, és mennyen vissza a szüleihez.

De szerintem csak le kell hogy nyugodjon.

2013. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy ha a szülőkkel és a pároddal megbeszéli, akkor maradhat. Van olyan, hogy az embernek sok minden összejön, és jó ha ilyenkor el tud egy kicsit menekülni.
2013. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Ki b*sznám mint macskát sz*rni
2013. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4* vagyok nem jól írtam.

Egy két napot hagyd majd beszéld meg vele, szerintem gy hónapon belül visszamegy.

2013. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Persze, kirakod, gondolod hogy akkor majd szépen hazamegy??? Nem jobb tudni, hol az a gyerek? Azért ment a nővéréhez, mert benne bízik, de ha a saját nővére is "kib*ssza, mint macskát sz*rni", akkor a kiscsaj legközelebb nem a nővéréhez megy, hanem ki tudja hová... persze nem azt mondom, hogy hagyd a nyakadon, szerintem 1-2 napig maradjon, míg kicsit lehiggad - mivel van vendégszoba is, nem gondolom, hogy rohadtul útban lenne ennyi ideig - aztán szépen vidd haza a szüleidhez. Közben pedig próbáld meg vele megbeszélni a gondjait. Fontos, hogy bízzon benned, és hogy belássa ő is, hogy anyukádék nem rosszat akarnak neki. Erőszakkal semmire sem fogsz menni, se te, se a szüleid.
2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
71%
Pár nap? Pár órát! Nem ok, hogy menekül a gondok elől, ha bukásra áll stb, az azért van, mert pasizott amint tudjuk a semmiért mert kidobták és anyudék azért b-szták le jogosan! szóval pár óra és vidd vissza!
2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Megengedném.Hisz ha te is elutasitod,rad se szamithat,lehet rossz utra tér.Nem.kell.örökre magadhoz venned.Anyukaddal.beszeld meg hogy mondjuk 2 hetet nàlad tölthet a te kikötèseid szerint.De hadd érezze hogy valaki mellette àll.Forditott helyzetben neked is jol esne .Persze anyagiakban ne tamogasd ,az anyukadék dolga.De inkabb nàlad mint elkeseredettségében vadidegenekkel koboroljon....
2013. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!