Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig "illik" elmenni? Hol a...

Meddig "illik" elmenni? Hol a határ?

Figyelt kérdés

hétvégén mutatjuk be egymást otthon a barátommal.

én 20éves vagyok, ő 22.

Szombaton Ő jön, át, vasárnap én hozzájuk.

Novemberben ismerkedtünk meg, januárban jöttünk össze.

A bemutatkozás után itthoni dvd-zést tervezünk.

Meddig lehet elmenni...ha értitek mire gondolok.

Szerintem a szex még korai... de ilyenkor azért jobban felszabadul az ember, ha értitek mire gondolok.

Meddig lehet elmenni OLYAN értelemben, kinek mi a véleménye?

Azért gondolom egy szexibb fehérnemű nem árt :)


2013. márc. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Hol a határ? Apósoddal ne kezdj ki és ne fikázd a leendő anyósod főztjét, sem pedig az ízlését.


Az sem árt ha nem táncolsz félrészeget bugyiban a vasárnapi ebéd asztalán, miközben azt ordítod "vájemsziéj".

2013. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Ne keverjük már a két hónap együtt járást az első randival.

Rohadtul nem egy kategória, hogy valaki megismeri a párját, eltelik 2-3 hét és lefekszik vele, vagy az első randin már szexelnek.

Egyébként ilyen párból is van rengeteg és köszönik, jól vannak.

2013. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

3 és fél éve vagyok együtt a párommal(nyártól a férjemmel), 2 hét "járás" után feküdtünk le először. Felnőtt korban miért lenne korai? Addig illik elmenni, ameddig ti akarjátok. Ha a srác is be van indulva, akkor mi tart vissza? Fehérneműt olyat veszel fel, amilyet szeretnél. Én nem készültem ilyennel, hirtelen jött ránk a szenvedély, így végül a kocsijában történt a dolog.

Ne vacillálj ezen, ha ő is benne van, akkor hajrá! :)

2013. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Angolok vagytok vagy csak poén a kérdés? :)))

Addig "illik", ameddig jólesik. Előre eldönteni nincs értelme.

2013. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

18 voltam mikor összejöttem a férjemmel és szűz. 1,5 hónap után már volt szex. Már az első héten szóba került és megbeszéltük. Akkor 2 hónap után miért lenne korai? Miért érezné hogy rámászol? Nem beszéltetek róla? Vele kellene ezeket a dolgokat megbeszélni mert lehet hogy ő nem korainak hanem már így is későnek nevezné. Mi fokozatosan jutottunk el odáig és előre elterveztük mikor. Vagyis amikor már hatott a gyógyszer már rögtön.

2013. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
De miért kell ezt a bemutatkozás utáni percekre időzíteni? Röhej... :)))) közben anyuci meg apuci hallgatózik az ajtónál :))))
2013. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Jöjjön aminek jönnie kell. De sztem sem pont e bemutatkozáskor kéne ilyeneken agyalni. De ha akkor történik meg a dolog, akkor jó van! Én eddig 2 pasival voltam és mind a kettőnél kb 3 hónap telt el az első együttlétig. És az egyikkel ráadásul már 4 éve ismertük is egymást. Nem tudom mit kell ezen kiakadni, h 2 hónapja járnak és még nem szexeltek. De ha szerintetek evvel kell kezdeni hajrá! Nálunk vannak fontosabb dolgok is az életben amikre kíváncsi vagyok a j9övendőbelimmel kapcsolatban, nem csak arra, h milyen vele szexelni.

24/N

2013. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Szerintem példaértékű, hogy nem rögtön 1 nap után feküdtek le egymással. De szerintem is eljött már az az idő, amikor nyugodtan mehet a dolog. :) Meddig lehet elmenni olyan értelemben? Ameddig jól esik. ;)
2013. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!