Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig "illik" elmenni? Hol a...

Meddig "illik" elmenni? Hol a határ?

Figyelt kérdés

hétvégén mutatjuk be egymást otthon a barátommal.

én 20éves vagyok, ő 22.

Szombaton Ő jön, át, vasárnap én hozzájuk.

Novemberben ismerkedtünk meg, januárban jöttünk össze.

A bemutatkozás után itthoni dvd-zést tervezünk.

Meddig lehet elmenni...ha értitek mire gondolok.

Szerintem a szex még korai... de ilyenkor azért jobban felszabadul az ember, ha értitek mire gondolok.

Meddig lehet elmenni OLYAN értelemben, kinek mi a véleménye?

Azért gondolom egy szexibb fehérnemű nem árt :)


2013. márc. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerik egymást hálisten :D Amúgy nem "megvoltam neki" egy hét után, hanem én vettem el a szüzességét, csak ezt utána mondta meg. Szóval ha kihasználásról van szó, akkor úgymond ő volt meg nekem.
2013. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jön. Minek ezt tervezni?

Én második randin lefeküdtem azzal, akihez hozzá is mentem később. Valószínűleg ha úgy döntött megkér, akkor nem tartott "ribi"nek.


Felnőtt emberek vagytok, amit kívántok és amihez kedvetek van, azt csináljátok, ez szex nem állófogadás, hogy mit illik meg mit nem.

2013. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon akarom elhinni, hogy huszonévesek vagytok... Már csak a stílusod miatt sem. "Tipi-tapi, P

petting..."? Ezek csak egy tizenévesnek akkora dolgok, hogy ezt mindenkinek meg kell írni.


Ja és a lényeg: mi a szent ############ért mutatod be a szüleidnek, ha még annyira sem komoly a kapcsolat, hogy lefeküdjetek egymással? Miért kell minden lótifuti "kapcsit" hazahurcubálni?

Nem mellesleg elég gáz lenne mondani a szülőknek, hogy: "köszi az ebédet, mi most bemegyünk "DVD"-zni, légyszi kopogjatok".

2013. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az a legjobb, ha hagyod, hogy a dolgok maguktól alakuljanak. Nem baj ha rámászol, legfeljebb visszautasít. Nálunk pont úgy volt, h az első szexnél én másztam rá(juk). 1 kapcsolatom volt, a jelenlegi most is tart és ez abszolút nem volt probléma. Sok pasi még örül is ennek.

24/N

2013. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, akkor én elég nagy ribi vagyok, mert 1 hónap után már lefeküdtem a barátommal, bár neki nem volt ellenvetése és ennek már több éve és még együtt vagyunk. Amúgy nem hiszem, hogy ha "rámásznál", visszautasítana. :D Vagyis az elég furcsa lenne. Szóval csináljátok ami jól esik.
2013. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is nagyon fura a szóhasználat, nagyon infantilis az egész. Vagy nem 20 éves vagy, vagy nagyon gyerekes. Dvd-zni húszon évesen?? (meg a tipi-tapi, ahogy előttem is írták, nagyon gáz!)
2013. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
többen voltak?
2013. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

No, igen, nekem is az szúrt szemet, ami az utolsó válaszolónak.

Hazaviszed, bemutatod, disztingvált úriemberként átadja az anyukádnak a csokrot, az apukádnak a bort, aztán "bocs, de megyünk tv-t nézni"?!

Ha a szüleidnek akarod bemutatni, akkor inkább azt csináld tisztességesen! Feltételezem, a szüleid is jobban meg akarják ismerni, ha már tartod olyan fontosnak, hogy bemutasd nekik.

Anyóséknál sem jó pont, ha a bemutatás után mindjárt magatokra zárjátok a fiú szobájának az ajtaját.

Lehet, hogy csak én vagyok túl romantikus típus, vagy nemtom', de engem tuti zavarna, ha úgy történne meg kettőnk között az első alkalom, hogy arra kell fülelni, nem jön-e a mamája egy tányér sütivel...

2013. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, a szüleinek akarod mutogatni magad szexis fehérneműben? :O

Mert ha nem, akkor mi a lófa.z köze van a kérdésednek a bugyogódhoz?

2013. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
39. :DDDDDDDD
2013. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!