Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig "illik" elmenni? Hol a...

Meddig "illik" elmenni? Hol a határ?

Figyelt kérdés

hétvégén mutatjuk be egymást otthon a barátommal.

én 20éves vagyok, ő 22.

Szombaton Ő jön, át, vasárnap én hozzájuk.

Novemberben ismerkedtünk meg, januárban jöttünk össze.

A bemutatkozás után itthoni dvd-zést tervezünk.

Meddig lehet elmenni...ha értitek mire gondolok.

Szerintem a szex még korai... de ilyenkor azért jobban felszabadul az ember, ha értitek mire gondolok.

Meddig lehet elmenni OLYAN értelemben, kinek mi a véleménye?

Azért gondolom egy szexibb fehérnemű nem árt :)


2013. márc. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
64%
A szexben mi az arany középút szerinted?
2013. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
62%
végül is csak kiderült az összes hozzászólásból hogy mindenki dugni akar
2013. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
67%
Ha Te nem támadod le őt, akkor ő fog Téged. :D A 22 éves egészséges fiatal férfiak nem az önmegtartóztatásról híresek, főleg nem, ha együtt is alszanak valakivel. Persze, lehet nemet nemet mondani, akármennyire be vagy indulva, de minek? Ettől nem tűnsz majd a barátod szemében ribinek, nyugi. Nem tegnap jöttetek össze, és nem vagytok már gyerekek. :)
2013. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

nem alszunk együtt

Este megy haza

2013. márc. 6. 19:24
 25/58 anonim válasza:
100%
határ a csillagos ég, és addig mentek el ameddig csak ti akarjátok. Szerintem ameddig nektek jó addig nem lehet gond. és ezt nem az határozza meg, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.
2013. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
89%

Jó, akkor röviden: akarsz dugni, vagy sem? Ha igen, dugjál. Ha nem, akkor nem.

Mi ebben a bonyolult?

2013. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
73%

Mi 3 hónapig együtt dolgoztunk, csapatépítő jelleggel két hétvégét is együtt töltöttünk(persze másik is voltak), aztán a munka végén összejöttünk, és 1 hétre rá lefeküdtünk.


Akkor 20 éves voltam, és egyáltalán nem tartom magamat ribinek emiatt.


Egyébént én nem is értem, hogy egy felnőtt embernél, hogy létezik petting..

Van csók és van szex... Én valahogy ha már eljutok az előjátékig, lekerülnek rólunk a ruhák, de legalább az egyikünkről, akkor onnan már nincs megállás. Persze lehetne, de hát ki az aki megáll?!


Aztán persze ezekután már van olyan amikor nem szeretkezünk, csak orális szex van, van más módon elégítjük ki egymást, de hogy első alkalommal nálam ez kimarad az tuti..

2013. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk a sok mellébeszélést! Úgy is tudja mindenki többek között ti ketten is, hogy mi lesz a vége a dolognak!
2013. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
61%
Az "akarsz dugni vagy sem?" válaszolónak totálisan igaza van. Én ennyi idősen 1 hét után lefeküdtem egy sráccal, és NEM VAGYOK RIBI :) Nem terveztem egyéjszakásra, és nem is volt az, más okból nem illettünk össze a fiúval, ami szerencsére hamar ki is derült, és nem pazaroltuk egymás idejét. A párommal most járunk lassan 2 éve, és egy hónap után lefeküdtünk mivel mind a ketten kívántuk a dolgot. Igaz ő már a 3. randira vitt kotont :D
2013. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
23%
biztos mondta neki a srác hogy neki 1 hét után meg voltál azéé vitt gumit a mostani pasid pár randi után
2013. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!