Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol a határ, meddig illik...

Hol a határ, meddig illik elviselni a tanuló nővérke bénázásait?

Figyelt kérdés
A bejáratott dokinőmhöz mentem, de most idehelyeztek egy kislányt tanuló asszisztensnek, lehetett vagy 18 éves. Rögtön letegezett, mert fiatalnak nézek ki (valójában jóval idősebb vagyok nála), és mosolyogva elmagyarázta, mint a hülyének, "derék alatt vegyél le mindent". Majd nem ment ki az öltözőből, szépen végignézte, amíg lecuccolok. Amikor indultam kifelé, rám mosolygott: "A zoknid fönn hagyod?" Persze irtó zavarba jöttem és levettem (amúgy sose szoktam), és mezítláb trappoltam ki a jéghideg padlón. Ezek után segített fölmászni, persze tudtam, hogy úgy nem lesz jó, mert már ezerszer voltam, és a dokinő meg fog igazítani, de hát hadd tanuljon a kicsi. Megragadta a lábam, és ő maga helyezte föl a tartóba, persze abszolút ügyetlenül. És minderre még nem szóltam volna semmit, kedves is volt, végig mosolygott, meg valahogy meg kell tanulnia, de aztán csak kicsapta a biztosítékot, és olyan kib. dühös lettem, hogy hazafelé kis híján fölrúgtam egy virágtartót. Ugyanis ahogy ott fekszem, és várom a dokinőt, még egyszer (mosolyogva) szemügyre vett a kiscsaj, klappol-e minden, majd kedvesen megjegyezte, ő tud olyan kozmetikust, aki a popsinyílásról is leszedi a szőrt fájdalom nélkül (én csak fazonra borotválom magam). Na szóval ez azt hiszem nem igényel kommentárt, hirtelen nem tudtam, fölkeljek-e és hazamenjek, avagy sírjak, avagy megpofozzam a kis hülye libát Azért mindennek volna egy határa!
2009. máj. 11. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyot néztem, ahogy végigolvastam... Nem semmi. Erről nekem is eszembe jutott egy kellemetlen dolog. 18 éves koromban egy nagyon makacs és rejtélyes gyulladásom volt, ezért hónapokig jártam a nőgyógyászhoz. Ott dolgozott egy volt osztálytársam édesanyja, asszisztensként. És nem restellt a doki mögé állni és benézni... Gondolom nem volt semmilyen rossz szándéka, de irtó kellemetlen volt.

De azért ez amit írtál... Nálam is kicsapta a biztosítékot.

2009. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam tanuló nővér, de a betegek szeméremérzete mindennél fontosabb tényező, amit tisztelni kell,amennyire csak lehet. Ő ezt nem tette,sőt.Ezért nyugodtan szólhattál volna az orvosnak, akinek a felelőssége a tanuló oktatása.Nem erre tanítanak bennünket-de vannak tapintatlan, tudatlan emberek sajnos.Ezt nem kell eltűrni,hivatkozhatsz a betegjogokra.
2009. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva. Én a vérvételnél szeretem az okoskodó nővérkéket. Sokszor kellett már vérvételre járjak és szinte mindig kifogok egyet. A legbosszantóbb akkor volt amikor már agyon szúrkodott és kijelentette hogy nem jól csinálom. Előtte mondtam, hogy azt a szíjat fel kellene tenni. De ő nem is figyelt. Az egyik osztálytársam anyja pont bent volt és segített. Fél perc alatt végzett. Én értem hogy tanuló semmi nem megy könnyen de ha megpróbálok segíteni neki, szólok hogy szerintem ezt nem így kellene akkor meg le vagyok szólva.
2009. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Most mit szégyenlősködsz, ugyanaz van a lábatok között, nem?

Komolyra fordítva, én nem csodálkozom, egy 'laza' világban élünk, a tévéből, reklámokból az általános közvetlenség árad, mindenki mindenkit tegez nagymamáig bezárólag, egy egyszerűbb lélek nehezen fogja meghúzni a határt, mi való. és mi nem, főleg ha fiatal. Ne haragudj rá, nem tehet róla, el van rontva.

2009. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Kisanyám, ha ezt nem álmodtad, akkor viszont élvezted, különben nem részletezted volna ilyen kéjesen.
2009. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tegezés zavart volna, illetve a szőrtelenítésre tett megjegyzése. Ezt a kettő biztos szóvá tettem volna dokinőnek. A többi azért nem akkora eget rengető hiba, bár ha egy csöppnyi esze van valakinek, akkor az nem nézi végig a páciens vetkőzését. Azt nem értem, hogy miért nem kérted meg, hogy menjen ki? Én biztos kedvesen mosolyogva megkértem volna rá. Ahhoz meg, hogy milyen fazonnal mész oda semmi köze. Mit mondana nekem? Én nem igazán szőrtelenítek (vagyis nem dzsungel, de csak bikinivonalat szedek). Szerintem ha ott nem szóltál neki vagy a dokinőnek, akkor most utólag kár ezen rágódni, meg mérgelődni. Volt egy ilyen "élményed" is.
2009. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
17:24: vágod, hogy nem általában a szőrtelenítésre, hanem a segge lukára tett megjegyzést? Ez, már bocs, _nagyon_ durva.
2009. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért el ne sírd magad, de legközelebb, azért tedd helyére az agyát. Neki nem dolga eldönteni, hogy épp az a fazon amit lát cuki-e vagy nem. ha valaki bokáig szőrösen meg oda, ahhoz sincs semmi köze.
2009. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!