Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig "illik" elmenni? Hol a...

Meddig "illik" elmenni? Hol a határ?

Figyelt kérdés

hétvégén mutatjuk be egymást otthon a barátommal.

én 20éves vagyok, ő 22.

Szombaton Ő jön, át, vasárnap én hozzájuk.

Novemberben ismerkedtünk meg, januárban jöttünk össze.

A bemutatkozás után itthoni dvd-zést tervezünk.

Meddig lehet elmenni...ha értitek mire gondolok.

Szerintem a szex még korai... de ilyenkor azért jobban felszabadul az ember, ha értitek mire gondolok.

Meddig lehet elmenni OLYAN értelemben, kinek mi a véleménye?

Azért gondolom egy szexibb fehérnemű nem árt :)


2013. márc. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

eddig is elvoltunk :)

bár inkább sétálgattunk, beültük kajálni stb. Tipikus belváros helyeken jártunk, de nagyon jól érezzük magunkat együtt, sosem unatkoztunk :)


Bár persze egyre jobban kezdünk egymásra indulni, nyakcsókolgatás, harapdálás, hosszú-izgató csókcsata....

2013. márc. 6. 18:52
 12/58 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk ha 14 éves lány írta volna akkor neki azt mondanám hogy nagyon ráér még, még szexis bugyit se húzzon fel.

20 éves nőnek azt mondanám, hogy ne kombináljon előre. Majd lesz valami. Ha úgy jön ki a lépés akkor akár szex is lehet. De lehet hogy egy pocsék film alatt mindketten elalszotok mint akit fejbe vertek. Rámászni meg nem kell. Majd kialakul magától..ha érted mire gondolok..:)

2013. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom, ha pl én kívánnám a párom akkor tuti nem egy kis dvd-zés lenne az estéből. Pláne két hónap után :D
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
79%
tényleg 20 éves vagy?? Most ide fogod kiteregetni hogy miket csináltok?? Nincs egy barátnőd akivel ezt megbeszélhetnéd?? Nem hiszem hogy sokan kíváncsiak lennék a nyakharapdálásra vagy egyébre.. 20 évesen nem komolyabbak szoktak lenni a nők??
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
75%
És nő vagyok. S nem ribi :D De azért huszonévesen ez sztem természetes.
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

Majd a helyzet adja magát. de előtte beszélhetnétek erről.

amúgy 2 hónap nem olyan sok egyutt főleg ha nem voltatok sokat együtt. én is 20 voltam amikor összejöttem a pasimmal, és nem voltam szűz, de négy hónapot vártunk. de mindenki maga látja hogy a jó:)

amúgy ha otthon lesznek a szuleid,inkabb ne csinaljatok. vagy te tudod milyenek, de nem lenne jó ha rátok nyitnának, vagy ha van zár,még akkor is kínos. bár gondolom nem tartanák a gyertyát.:)

2013. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi idősen szerintem már bőven lefeküdhettetek volna. Egyébként ez nem az a téma, ahol az illemet kell figyelni. Ha megkívántátok egymást, akkor miért ne csinálhatnátok?
2013. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
24%
Te beteg vagy! Az "arany középútról" már hónapokkal lekéstetek! A csávó sem normális hogy még veled van, rólad nem is beszélve!
2013. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
52%

hát szerintem már "ideje lenne" lefeküdni egymással... egyébként meg ha nem akkor mi lesz? petting? orális szex? az is hót ugyanaz a kategória...


azért kezdeményezzen csak ő, de legyen nálad óvszer. jó mulatást.


31N

2013. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nyugodtan át léphetitek Azt a határt. 2 honap elég volt bebizonyitani hogy nem vagy riban@.
2013. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!