Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig "illik" elmenni? Hol a...

Meddig "illik" elmenni? Hol a határ?

Figyelt kérdés

hétvégén mutatjuk be egymást otthon a barátommal.

én 20éves vagyok, ő 22.

Szombaton Ő jön, át, vasárnap én hozzájuk.

Novemberben ismerkedtünk meg, januárban jöttünk össze.

A bemutatkozás után itthoni dvd-zést tervezünk.

Meddig lehet elmenni...ha értitek mire gondolok.

Szerintem a szex még korai... de ilyenkor azért jobban felszabadul az ember, ha értitek mire gondolok.

Meddig lehet elmenni OLYAN értelemben, kinek mi a véleménye?

Azért gondolom egy szexibb fehérnemű nem árt :)


2013. márc. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól sejtem, még szűz vagy.
2013. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

nem vagyok már szűz, de nem akarok r*bisen viselkedni, és elijeszteni a fiút, meg nem akarok rámászni, mert ha beindulok eléggé nehezen állok le :D

ezért képzeletben már előre meghúzom a határokat:)

2013. márc. 6. 18:44
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szex meg korai akkor nem ertem a "nem art a szexi fehernemu" reszt! Abban akarsz szendvicset kesziteni?
2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
74%
Januárban jöttetek össze. Két hónapja együtt vagytok. Szerinted ezek után korai a szex?
2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem bármeddig. Nem vagytok gyerekek, nem tegnap ismerkedtetek meg.
2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

oké, akkor a "szexi fehérneműs" részt hagyjuk figyelmen kívül.


Akkor a kérdés: Ki meddig menne el ??? petting? szex? csókcsata? tipi-tapi? stb stb

2013. márc. 6. 18:47
 7/58 anonim ***** válasza:
65%

Mit csináltatok az elmúlt két hónapban? Két méter tisztes távolságból teázgattatok?

A szüleiteknek már bemutatjátok egymást (=hosszabb időre terveztek), de a szex még semmilyen formában nem történt meg?

Ha neadjisten nem működik, akkor hétfőn szakítatok, miután már bemutattátok egymást a családnak?

2013. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

nem vagyok már kislány, de nem akarom másnap bután érezni, vagy szégyellni magam amiért pl. rámászok.

És nem akarom, hogy azt gondolja hogy egy r*banc vagyok, ugyanakkor prűd sem akarok lenni...

Hol az arany középút??

2013. márc. 6. 18:49
 9/58 anonim ***** válasza:
77%
Hááát, ilyen szempontból két hónap után már illene ismerni a másik reakcióit. Eddig mivel töltöttétek az időt?
2013. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellene rámászni? Egy egészséges 22 éves fiatalember nyilván kívánja már a szexet.
2013. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!