Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnék költözni itthonró...

El szeretnék költözni itthonról! Mit tegyek? Tanácsokat kérek.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a völegényemhez szeretnék költözni.

A családja eltartana engem. Itthon vannak problémák, anya nem akar elengedni , mert csak kihasznál engem.

Nekem kell takarítanom , etetnem az állatokat és még tanulnom is kéne mert idén érettségizek.

Tanácstalan vagyok , mert úgy érzem a családom nem támogat semmiben és ha segítek meg se köszönik.



2013. márc. 6. 16:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Egyedül gondozod a jószágokat??? Azért ezt még régen is a férfiak csinálták nemhogy most! Nekem is hasonló volt a helyzetem mert fiatalon elköltöztem, de az életem csak jobb lett vele. Megtanultam önállóan élni és gondoskodni magamról. Próbálj anyukáddal kompromisszumot kötni de ha nem megy akkor költözz el van rá lehetőséged és már 18 elmúltál szóval nem szólhat bele senki hogy mit csinálsz! 31/L
2013. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy nincs szükséged a szüleid engedélyére, de nem ártana ha nem azért költöznél el mert rossz otthon és takarítani kell. Mi lesz ha a völegényeddel is ne adj Isten össze veszel utána hova mész? Tényleg kitartott akarsz lenni, tudod hogy az mire jó, arra hogy lenézennek és semmibe vegyenek. Nincs benned semmi önbecsülés, egzisztencia? Tanulj dolgoz és ne azt várd hogy mások eltartsanak.
2013. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!